euro

i

Autor: Materiały prasowe

Co za szczęście!

Tak mała dziewczynka zareagowała na widok Cristiano Ronaldo. Nagranie jest hitem sieci

2024-06-24 14:58

Mistrzostwa Europy w Piłce nożnej to wielkie święto dla wszystkich kibiców. Na turnieju pojawia się wielu światowej sławy graczy, którzy na co dzień grają w największych klubach świata. Wielu z nich upatruje także możliwości do spotkania swoich wielkich piłkarskich idoli. Przed meczem Turcja-Portugalia miała miejsce niezwykła sytuacja, a nagranie od razu stało się hitem.

Podczas piłkarskich Mistrzostw Europy, które w tym roku rozgrywane są na boiskach w Niemczech, pojawiło się wielu znakomitych graczy. W sieci krąży wiele nagrań, na których widzimy, jak kibice czekają przed hotelami, w których zatrzymują się ich drużyny narodowe. Wielkie poruszenie wywołała również niedawna podróż reprezentantów Polski do Berlina. Na dworcu kolejowym interweniowała nawet policja, kiedy jeden z kibiców raźnym krokiem ruszył w stronę Roberta Lewandowskiego, aby zrobić sobie zdjęcie z kapitanem naszej reprezentacji i napastnikiem FC Barcelona.

Euro 2024. Byliśmy na treningu reprezentacji Polski

Dziewczynka nie mogła uwierzyć, że to Cristiano Ronaldo. Jej reakcja stała się hitem sieci

Na turnieju w Niemczech nie zabrakło także największych gwiazd futbolu, jak Kylian Mbappé, Luka Modrić czy Cristiano Ronaldo. Portugalczyk, który uznawany jest za najlepszego piłkarza na świecie, wzbudza ogromne zainteresowanie nie tylko mediów, ale i kibiców. Od kilku lat tradycją jest, że piłkarze na murawę wprowadzani są przez dzieci. Dla najmłodszych jest to niemałe przeżycie, a często jedyna okazja, aby znaleźć się tak blisko największych piłkarskich sław. Przed drugim meczem reprezentacji, który rozgrywała z Turcją, miała miejsce zabawna, a zarazem chwytająca za serce sytuacja. W momencie, kiedy drużyny wyszły już na boisku i ustawiły się w oczekiwaniu na uroczyste odegranie hymnów narodowych, dziewczynka, która stała nieopodal Cristiano Ronaldo, nie mogła uwierzyć, że znajduje się tak blisko gwiazdy portugalskiej reprezentacji. Na nagraniu, które uwieczniły kamery, widzimy, jak w pewnym momencie wpatrzona w piłkarza, delikatnie go gładzi, na co sam Cristiano, który próbował zachować powagę, zareagował uśmiechem. Dziewczynka, nie mogła uwierzyć w swoje szczęście i uradowana chwyta się za głowę, mówiąc coś do koleżanki, cały czas zerkając na piłkarza. Zanim zeszła z murawy, CR7 mocno ją przytulił, co zostało uwiecznione także na fotografiach.

Nagranie z reakcją dziewczynki na widok piłkarza od razu stało się viralem. Obecnie wyświetliło je ponad 21,6 miliona osób. Musicie przyznać, że cała sytuacja wyglądała niezwykle uroczo i zabawnie.