Robi wrażenie!

Tak mieszkają Lewandowscy w Hiszpanii. Tylko spójrzcie na ten sufit!

2024-06-20 19:09

Latem 2022 roku Robert i Anna Lewandowscy wraz z córkami opuścili Monachium i przenieśli się do słonecznej Katalonii. Przeprowadzka związana była z nowym wyzwaniem zawodowym kapitana Polskiej reprezentacji, który dołączył do składu FC Barcelona. Lewandowscy pokochali nowe miejsce i na Półwyspie Iberyjskim czują się, znakomicie. Zobaczcie, jak się urządzili.

Rodzina Lewandowskich posiada mieszkania w Warszawie, a także okazałą, dwupiętrową posiadłość nad jeziorem Jełmuń w województwie warmińsko-mazurskim. Od dwóch lat mieszkają w Katalonii, a dokładnie w liczącej 60 tysięcy miejscowości Castelldefels położonej około 20 minut drogi od Barcelony. Lewandowscy nie posiadają własnego domu, a wynajmują okazałą, trzypiętrową willę od byłego piłkarza Barçy - Marca Batry. Działka, na której położona jest posiadłość, ma aż 1243 metrów kwadratowych, a Lewandowscy mają tam do dyspozycji nie tylko kilka sypialni, przestronną i otwartą kuchnię, ale także własny basen, ogromny garaż i okazały taras. Jak na prawdziwych sportowców przystało, Lewandowscy w swojej posiadłości mają również prywatną siłownię. Willa położona jest nieopodal plaży, a widoki z tarasu zapierają dech w piersiach. Całkiem prawdopodobne jednak jest, iż Robert i Ania wraz z córeczkami już niebawem opuszczą wartą około 4 miliony euro posiadłość i przeprowadzą się do własnego domu, który powstaje w miejscowości Garraf.

EURO 2024 WIDEO: Robert Lewandowski powrócił do treningów z reprezentacją

Tak mieszkają Lewandowscy w Hiszpanii. Widok z okna robi wrażenie, jednak uwagę przykuwa szklany sufit

Lewandowscy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych i często wrzucają do sieci fotografie, na których możemy zobaczyć ich także w domowym zaciszu. Na fotografiach widać, że uwielbiają spędzać czas na okazałym tarasie, z którego mają widok na plażę w Castelldefels, która charakteryzuje się delikatnym piaskiem, szeroką linią brzegową oraz łagodnym zejściem do morza. W mieszkaniu króluje drewno w jasnych barwach. Jednak na uwagę zasługuje imponujący, przeszklony sufit!

Zajrzyjcie no naszej galerii i sprawdźcie, jak mieszka kapitan reprezentacji Polski wraz z rodziną!