Tak Justin i Hailey Bieber spędzili Walentynki! Bylo uroczo i zabawnie

2020-02-16 18:55 kp
Hailey Bieber, Justin Bieber
Autor: Christopher Polk/Broad Image/East News

Justin i Hailey Bieber spędzili swoje kolejne Walentynki już jako "podwójne" małżeństwo. W listopadzie ubiegłego roku para wzięła bowiem drugi ślub - tym razem kościelny - po tym, jak we wrześniu 2018 roku złożyli sobie przysięgę w urzędzie stanu cywilnego. Jak spędzili więc tegoroczny Dzień Zakochanych? Było nawet romantycznie!

Justin Bieber i Hailey Bieber nie mogli nie spędzić Walentynek w wyjątkowy sposób. Wokalista i modelka - choć znają się już dziesięć lat - są parą dopiero od dwóch i wciąż wszelkie rytuały dla zakochanych przynoszą im ogromną radość. Tak więc 14 lutego spędzili inaczej niż zwykle.

Jak Bieberowie spędzili Walentynki? Jeśli liczyliście na romantyczną kolację, kwiaty i patrzenie sobie w oczy, tym razem będziecie zawiedzeni. Justin i Hailey postawili na dobrą zabawę i poszli... do kasyna!

Walentynki Bieberów

Zdjęcia z Walentynek Justina i Hailey Bieber modelka opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Na fotkach widziny modelkę w czerwonej bluzce, luźnych jeansach i uroczej opasce z serduszkami i jej słynnego męża - oczywiście w ciuchach Drew i... meksykańskim kapeluszu. Bieberowie bawili się m.in. przy automacie do łapania maskotek. Nie zabrakło też zdjęć z fotobudki.

Zobaczcie foty!

Wyświetl ten post na Instagramie.
happy valentines day cwazzzyyy ❣️ Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber)
NAJNOWSZE