Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@luksusowydom/@noon_studio_pl Michał Wiśniewski przeprowadza się z rodziną do nowego domu

Domy Gwiazd

Tak będzie wyglądała posiadłość Michała Wiśniewskiego! To oaza spokoju za miliony

2023-09-20 9:31

Michał Wiśniewski wraz z rodziną już niedługo będą mieli okazję zamieszkać w nowym lokum. Wnętrze domu zachwyca neutralnymi barwami i przytulną atmosferą. Internauci już pozazdrościli gwiazdorowi Ich Troje.

Michał Wiśniewski posiada dużą rodzinę. Jest ojcem Etiennette, Fabienne, Xaviera, Vivienne, Falco oraz urodzonego niedawno Noëla. Matką dwojga najmłodszych pociech jest obecna żona lidera Ich Troje, Pola. Ona zaś posiada jeszcze czworo dzieci z poprzedniego związku. Wygląda na to, że narodziny najmłodszego członka rodziny zapoczątkowały kolejne zmiany. A dokładnie, przeprowadzkę do nowego lokum.

Michał Wiśniewski został ojcem po raz szósty. Nie będzie miał więcej dzieci?

Dom Michała Wiśniewskiego zachwyca futurystyczną konstrukcją

W internecie pojawiły się zdjęcia nowej posiadłości Michała Wiśniewskiego i jego żony Poli. Dom znajduje się na potężnej posesji otoczonej bujną roślinnością. Uwagę zwraca ciekawa, futurystyczna konstrukcja oraz ogród znajdujący się na dachu - Wow! Oszałamiająco niesamowite! - zachwycił się jeden z internautów - Nie wiem co napisać. Cudo - dodał kolejny.

Wnętrze domu również robi olbrzymie wrażenie. Na Instagramie można zobaczyć jak prezentuje się przestrzeń. Królują tu neutralne kolory - różne odcienie bieli, beżu i brązu - a wszechobecne drewno tworzy przytulny klimat.

Posiadłość znajduje się pod Warszawą w miejscowości Łoś w powiecie piaseczyńskim.