Britney Spears

i

Autor: LP/Coleman Rayner/East News

Szwagier Britney Spears zabiera głos. Piosenkarka nie będzie zadowolona!

2021-06-28 14:00

Britney Spears 23 czerwca wzięła udział w przesłuchaniu, gdzie opowiedziała, jak naprawdę wygląda kuratela jej ojca. Piosenkarka zdradziła, że jest stale kontrolowana przez Jamesa Spearsa i nie ma żadnych praw do decydowania o sobie. Słowa artystki wstrząsnęły całym show biznesem. Poruszony nimi został także szwagier Britney, który po raz pierwszy zabrał głos.

Życie Britney Spears nie przypomina gwiazdorskiej sielanki. Piosenkarka, choć ma na koncie fortunę nie może się nią cieszyć, bo najnormalniej w świecie nie ma do niej dostępu! Wszystko przez kuratelę, jaką od 13 lat sprawuje nad nią jej ojciec James Spears.

W sądzie Britney Spears wyznała, że jest bardzo nieszczęśliwą osobą i najchętniej pozwałaby swoją rodzinę, a przede wszystkim ojca, którego od dawna uważa za tyrana.

Szwagier Britney Spears zabiera głos. Piosenkarka nie może na niego liczyć!

Jej słowa poruszyły gwiazdy i fanów z całego świata. Do jej zeznań odniósł się także szwagier artystki Jamie Watson. Mąż jej młodszej siostry Jamie Lynn Spears powiedział coś, co z pewnością nie spodoba się księżniczce popu.

Mogę zapewnić, że jej rodzina ją kocha i chce dla niej jak najlepiej. Nie byłbym wśród ludzi, którzy tak nie robią. Kto nie chciałby wspierać Britney?

– mówił w rozmowie z amerykańskim tabloidem New York Post.

Myślicie, że szwagier Britney Spears znajdzie jakiekolwiek poparcie?

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Jennifer Aniston skomentowała plotki o jej romansie z Davidem Schwimmerem. Doszło do czegoś?
ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW