Syn Małgorzaty Sochy skończył 3 lata! Aktorka pokazała fotkę z imprezy

2021-09-13 11:16 AM
Małgorzata Socha
Autor: WBF

Dla Małgosi Sochy dzieci są jej oczkiem w głowie. Aktorka często na Instagramie publikuje fotki z pociechami lub dzieli się tym, jak wygląda jej codzienność. Teraz gwiazda pojawiła się z bardzo radosnym zdjęciem. Jej najmłodsze dziecko ma już 3 lata!

Małgosia Socha to bardzo lubiana aktorka, co zresztą dowodzi liczba jej followersów. Na Instagramie śledzi ją aż milion osób. Socha chętnie dzieli się z fanami swoim życiem. Publikuje nie tylko fotki z imprez branżowych, sesji zdjęciowych czy innych zawodowych obowiązków.

Na jej profilu dużo jest też prywatności. Zdjęcia z pociechami to również częsty widok na jej profilu.

Małgosia Socha opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak 3-letni już Staś zdmuchuje świeczki z pięknego tortu. Po fotce można się domyślić, że chłopiec to wielki fan popularnej ostatnio bajki Psi Patrol. Sporych rozmiarów tort był właśnie robiony na wzór słynnej bajki.

Ten oto BOSKI mężczyzna ze zdjęcia skończył 3 lata! 🤩 Każde kolejne urodziny to dla mnie ogromne emocje, pewnie jak dla każdego rodzica. Uświadamiają jak szybko leci czas i jak szybko te małe szkraby rosną. A ja każdego dnia jestem w nim zakochana coraz bardziej, wprost proporcjonalnie do wieku 😉😉😍😍😍

– pisała na Instagramie socha.

Urodziny były prawdopodobnie organizowane w rodzinnym gronie.

ESKA Live z Shanguy! Zapowiedź gorącego występu!

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy na zdjęciach?

Pytanie 1 z 6
Kto jest na zdjęciu?
Rozpoznajesz tę gwiazdę?
NAJNOWSZE