Syn Magdy Gessler spodziewa się dziecka. Żona Tadeusza Müllera jest znaną postacią wśród gwiazd

2023-01-24 16:06 Joanna Dembek
Tadeusz Müller
Autor: AKPA Tadeusz Müller spodziewa się dziecka

Tadeusz Müller zostanie ojcem! Jego mama Magda Gessler podzieliła się wspaniałą wiadomością na antenie programu śniadaniowego. Mało kto wie kim jest żona restauratora. To kobieta, której nazwisko jest dobrze znane polskim celebrytom.

Tadeusz Müller jest synem znanej restauratorki Magdy Gessler, która od wielu lat pomaga właścicielom restauracji w ożywieniu ich biznesów. Magda ma dwoje dzieci - Tadeusza i Larę. Lara również jest matka, wychowuje dwoje małych dzieci - córkę Nenę oraz syna Bernarda. To oznacza, że Magda ma już dwoje wnucząt, a niedługo na świat przyjdzie trzecie!

Żona Tadeusza Müllera prowadzi agencję i pomaga gwiazdom

Tadeusz Müller od ponad dwóch lat związany jest z Małgorzatą Downar, a w czerwcu 2021 roku zaręczyli się podczas wakacji na Majorce, a rok później wzięli ślub. Teraz przed nimi wielkie wyzwanie. Zostaną rodzicami! O wszystkim powiedziała Magda w programie śniadaniowym TVN.

To jest po prostu niewiarygodne. Zawsze o tym marzyłam, ale po cichu. Nigdy o tym nie mówiłam, żeby dzieci się nie stresowały. Syn będzie niedługo tatą, a Lara ma już dwoje dzieci, czyli ja już niedługo będę miała troje wnucząt - oznajmiła szczęśliwa restauratorka.

Kim zatem jest przyszła żona Tadeusza? Choć nazywa się Małgorzatą Downar, znajomi mówią na nią Jagoda. Kobieta stroni od blasku fleszy i celebryckiego życia, choć można ją powiązać z wielkimi nazwiskami, jak Joanna Przetakiewicz czy Jessica Mercedes, którym pomagała w prowadzeniu firm. Jej bowiem właścicielką agencji, która zajmuje się marketingiem i sprzedażą.

Michał Szczygieł z przytupem rozpoczął 2023 rok. Nowe Sytuacje, tylko na ESKA.pl
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE