Syn Lisy Kudrow nie lubi Friends! "Nie jest fanem mojej pracy"

2020-06-07 10:39 KP
Lisa Kudrow
Autor: Invision/Invision/East News

Lisa Kudrow jest znana i kochana na całym świecie oczywiście za sprawą swojej roli w serialu Friends. Jako serialowa Phoebe aktorka podbiła serca widzów w latach 90., a dziś przy Przyjaciołach zaśmiewają się i wzruszają kolejny fani. Okazuje się jednak, że do wielbicieli jej aktorskiej pracy nie należy jej własny syn, który po prostu unika rozmów z mamą o jej rolach!

Jeszcze kilka miesięcy fani Friends czekali na wyjątkowy, jubileuszowy odcinek Przyjaciół - po wielu latach przed publicznością mieli się spotkać wszyscy aktorzy serialu i powspominać czasy spędzone na planie. W realizacji specjalnego odcinka przeszkodził jednak koronawirus.

Jest jednak na świecie jedna osoba, której jest to zupełnie obojętne - jest to syn jednej z największych gwiazd Przyjaciół, Lisy Kudrow! Okazuje się bowiem, że Julian zdecydowanie nie jest fanem pracy swojej słynnej mamy...

Lisa Kudrow nie ma fanów w domu

Lisa Kudrow wyznała ostatnio, że nie rozmawia ze swoim 22-letnim synem Julianem - którego ojcem jest jej mąż Michael Stern - o swojej pracy. Młody mężczyzna zupełnie nie rozumie fenomenu Friends!

Nie rozmawiamy o tym dużo. Był podekscytowany niektórymi rzeczami, które robiłam, ale nie jest moim fanem i nie chcę, żeby był. Chcę, żeby był moim synem. Powinien pociągać mnie do odpowiedzialności za sprawy rodzicielskie. On jest niewiarygodnie wspaniały. Mamy szczęście. Staram się doradzać mu w kwestii dziewczyn, a potem zdaję sobie sprawę, że prawdopodobnie nie wiem o czym mówię.

- przyznała.

Wyobrażacie sobie, że można nie lubić Przyjaciół? :)

NAJNOWSZE