Cristiano Ronaldo

i

Autor: Rex Features/East News

Syn Cristiano Ronaldo nie żyje. "Synku, jesteś naszym aniołkiem, zawsze będziemy cię kochać"

2022-04-19 9:33

Cristiano Ronaldo podzielił się tragiczną wiadomością. Piłkarz spodziewał się przyjścia na świat bliźniąt, jednak jedno z dzieci nie przeżyło porodu. Ronaldo wydał na Instagramie poruszające oświadczenie.

Jeden z najbogatszych piłkarzy świata, Cristiano Ronaldo spodziewał się przyjścia na świat syna i córki, jednak w poniedziałek, 18 kwietnia, jedno z dzieci nie przeżyło porodu. „ Jest to największy ból, jaki może odczuć każdy rodzic” - wyraził z ubolewaniem sportowiec.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ciężarna Rihanna zdradzona przez ASAP Rocky’ego? Wstrząsający news załamał fanów piosenkarki!

Syn Cristiano Ronaldo zmarł podczas porodu. Przeżyła jego bliźniacza siostra

Cristiano Ronaldo pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Wiadomo jednak , że jego wieloletnią partnerką jest argentyńska modelka Georgina Rodriguez i obecnie wychowują wspólnie pięcioro dzieci. Najstarszy syn piłkarza Cristiano Jr. w czerwcu skończy 12 lat. W 2017 roku na świat przyszła Eva i Mateo, którzy zostali urodzeni przez surogatkę. W tym samym roku urodziła się Alana Martina, której mamą jest Georgina Rodriguez.

Para jakiś czas temu postanowiła powiększyć rodzinę, a jesienią ubiegłego roku ogłosili, że spodziewają się kolejnego potomstwa. Na świat miały przyjść bliźnięta dwujajowe, chłopczyk i dziewczynka. W poniedziałek piłkarz podzielił się druzgocącą wiadomością. Napisał na Instagramie o tragedii jaka spotkała ich rodzinę podczas porodu.

Pogrążeni w smutku musimy ogłosić, że odszedł nasz synek. Jest to największy ból, jaki może odczuć każdy rodzic. Jedynie narodziny naszej kochanej córeczki dają nam siłę, by przeżyć ten moment z nadzieją i szczęściem. Chcemy podziękować lekarzom i pielęgniarkom za ich wsparcie i całą ekspercką opiekę. Jesteśmy zdruzgotani tą stratą i uprzejmie prosimy o uszanowanie prywatności w tym trudnym czasie. Nasz synku, jesteś naszym aniołem. Zawsze będziemy cię kochać – czytamy w oświadczeniu piłkarza.

Pod postem można przeczytać wiele kondolencji płynących od fanów i przyjaciół Cristiano i Georginy, którym trudno uwierzyć w to co się stało. My również łączymy się w bólu i wysyłamy wyrazy wsparcia.

Lewandowski i Ronaldo PORÓWNANIE zarobków. Jakie mają DNIÓWKI? | Futbologia

Śmierć dziecka to zawsze olbrzymi cios.

Posłuchaj podcastu, w którym ekspertki opowiadają o trudnych doświadczeniach rodziców tracących dzieci.

Listen to "Drogowskazy: życie po stracie. Wsparcie w trudnych sytuacjach okołoporodowych" on Spreaker.