Rihanna i ASAP Rocky

i

Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Ciężarna Rihanna zdradzona przez ASAP Rocky’ego? Wstrząsający news załamał fanów piosenkarki!

2022-04-15 11:50

Rihanna spodziewa się pierwszego dziecka. W sieci pojawiły się jednak niepokojące informacje na temat związku wokalistki z ASAP Rockym. Według anonimowych źródeł piosenkarka i raper mieli podjąć decyzję o rozstaniu po tym, jak barbadoska gwiazda dowiedziała się o zdradach partnera. Szykuje się skandal roku?

Rihanna i ASAP Rocky uchodzili do tej pory za parę idealną. Gdy świat dowiedział się o tym, że piosenkarka spodziewa się pierwszego dziecka z raperem, wszyscy kibicowali przyszłym rodzicom. Jak donoszą amerykańskie media, nad związkiem Riri i ASAP Rocky'ego zawisły czarne chmury. Najnowsze informacje mówią o tym, że barbadoska wokalistka podjęła decyzję o rozstaniu z ojcem jej dziecka po tym, jak dowiedziała się o jego zdradach. Jeśli wierzyć temu, co mówią anonimowi informatorzy, ASAP Rocky miał zdradzać ciężarną partnerkę z projektantką Aminą Muaddi, która współpracowała z Riri nad jej osobistą linią modową Fenty. Fani Rihanny doszukują się potwierdzenia tego wstrząsającego newsa w fakcie, że piosenkarka nie obserwuje ukochanego na Instagramie.

Zobacz też: Ciężarna Rihanna mówi to, co wszyscy chcieli usłyszeć. Aż szok, że to już 6 lat!

Sonda
Czy Rihanna będzie dobrą matką?

Rihanna i ASAP Rocky zerwali?

Informację na temat rozstania hollywoodzkiej pary przekazał między innymi LOUIS - influencer i współpracownik największych magazynów modowych. W serii tweetów celebryta przyznał, że do zdrady miało dojść za kulisami paryskiego Fashion Week, a ASAP i Amina od dawna mieli się ku sobie. Co jednak ważne, nie ma żadnych dowodów zdrady ze strony rapera. W dobie mediów społecznościowych, gdzie każdy może napisać, co tylko chce, warto traktować takie informacje z dystansem. Ani Rihanna, ani ASAP Rocky nie skomentowali medialnych doniesień.

Allan Krupa Enso o Roksanie Węgiel i Viki Gabor. Nie ma szans na duet?