Sylwia Przybysz

i

Autor: AKPA Sylwia Przybysz jest w trzeciej ciąży

Sylwia Przybysz spodziewa się trzeciego dziecka! Zdradziła jakiej jest płci

2023-02-06 9:59

Sylwia Przybysz oczekuje przyjścia na świat trzeciego dziecka. Przy okazji pokazał, że jest mistrzynią kamuflażu, ponieważ przez dwa trymestry udawało jej się utrzymać ciążę w tajemnicy. W najnowszym poście zdradziła również, czy do Poli i Neli dołączy siostrzyczka, czy też braciszek.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to para, która swoją popularność zaczęła budować wiele lat temu na YouTubie. Sylwia jest utalentowaną piosenkarką, Janek natomiast z początku odnajdywał się w roli gracza, aby później zaistnieć w roli komentatora w programie "The Voice Kids". Kilka lat temu, Sylwia i Janek postanowili założyć rodzinę. Są rodzicami prawie trzyletniej Poli oraz prawie dwuletniej Neli, a w zeszłym roku odbył się ich ślub. Prawie rok po ślubie piosenkarka ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Sylwia Przybysz zdradziła płeć trzeciego dziecka!

Na wieść o ciąży, fani Sylwii nie kryli zaskoczenia. Piosenkarka bowiem długo ukrywała swój stan. Wygląda na to, że maleństwo przyjdzie na świat wczesną wiosną. Na Instagramie posypały się piękne słowa: "Gratulacje, to jest piękny rok" - napisała Lil Masti; "Pięknie. Gratulacje wielkie dla Was i dużo zdrówka!" - czytamy wpis Magdy Beredy; "No, co Ty mówisz. GRATULACJE" - niedowierza jeden z fanów.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski mają wiele rodzicielskich i zawodowych obowiązków, jednak jak widać na pierwszym miejscu jest rodzina. Niedługo przed nimi kolejne wyzwania. Przez szczęśliwym rozwiązaniem udało im się jednak znaleźć czas na chwilę relaksu. Udali się niedawno do parku wodnego, skąd publikowali na Instagramie liczne zdjęcia. Bawili się również na premierze filmu "Babilon". Z tego wydarzenia również, nie zabrakło zdjęć na mediach społecznościowych, a mimo tego, Sylwii udało się ukryć ciążowe krągłości.

5 lutego 2023, piosenkarka postanowiła podzielić się z fanami dobrą nowiną i opublikowała zdjęcia z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Dodając do opisu emotki, zdradziła, jakiej płci będzie nowy członek rodziny... To chłopiec!

Sylwia Przybysz

i

Autor: Screen/Instagram/sylwiaprzybysz Sylwia Przybysz spodziewa się trzeciego dziecka
Sylwia Przybysz

i

Autor: Screen/Instagram/sylwiaprzybysz Sylwia Przybysz spodziewa się trzeciego dziecka
Julia Wieniawa szczerze o karierze, filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" i Macie

Filip Rudanacja z Radia ESKA rozmawia ze znaną pisarką o związkach, przyjaźni damsko-męskiej i seksie.

Posłuchaj nowego podcastu Gabrieli Gargaś!

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE