Sylwia Przybysz jest w ciąży! Jan Dąbrowski zostanie ojcem! [SZCZEGÓŁY]

2019-08-31 19:00 DR
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
Autor: WBF Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

O tym, że Sylwia Przybysz jest w ciąży mówiło się już od jakiegoś czasu. Ostatnio jednak Sylwia i jej partner, Jan Dąbrowski unikali odpowiedzi na pytania zadawane przez fanów. Teraz postanowili jednak wyznać, że czekają na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka. - Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki – napisała młodziutka piosenkarka. Co jeszcze wiadomo o dziecko Sylwi i Janka? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Sylwia Przybysz ma dopiero 21 lat, ale już sporo osiągnęła. Jest bardzo popularna przede wszystkim wśród młodzieży. Jej partnerem jest znany youtuber, ale też prezenter telewizyjny, Jan Dąbrowski. Jest o rok starszy od Sylwii. Od jakiegoś czasu tworzą oni szczęśliwy związek, a fani bardzo mocno trzymają kciuki za ich związek. Trzymają je jeszcze mocniej od momentu, w którym zaczęło się coraz częściej mówić o tym, że Sylwia i Janek spodziewają się dziecka. Podobno właśnie dlatego młodziutka wokalistka miała zrezygnować z udziału w programie „Taniec z Gwiazdami”.

Przez długi czas Sylwia i Janek nie komentowali tych doniesień. Dla nich po prostu nie było tematu. Jakby nie widzieli i nie słyszeli pytań o ciążę. Ostatnio jednak Sylwia na swoim Instagramie zamieściła wpis, w którym przyznaje, że z Jankiem spodziewają się dziecka. Piosenkarka tym faktem jest bardzo podekscytowana.

Kochani! Przyszedł czas żeby oficjalnie potwierdzić wszelkie doniesienia i ogłosić, że obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki, największego cudu, który dostaliśmy od Boga. Jestem szczęśliwa, że tak długo jak to możliwe mogliśmy cieszyć się tym wyłącznie w gronie najbliższych. Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu! Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności i pracy jaka nas czeka, ale jednocześnie gotowi na wszystko! Mamy wspaniale wspierające rodziny! To niesamowity czas w życiu człowieka i największe błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić Was o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle ważnym dla nas czasie. Oczywiście razem z @jdabrowsky działamy dalej! Przede mną premiera najnowszej płyty przed Jasiem mnóstwo nowych projektów! Także do usłyszenia niebawem ❤️

napisała i dodała takie zdjęcie:

W komentarzach posypały się oczywiście gratulacje. Wśród nich nasi redakcyjni koledzy z Radia Eska, Jankes czy Ola Kot. My do życzeń oczywiście się dołączamy! :)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE