Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz

i

Autor: AKPA Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz nie przeprowadzą się do domu za miastem

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zrezygnowali z budowy domu. Tego się nie spodziewali

2022-09-26 10:29

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski nie przeprowadzą się domu za miastem. Zrezygnowali z jego budowy, która miała się rozpocząć w tym roku. W mediach społecznościowych youtuber powiedział, co miało wpływ na tę decyzję i jakie są ich dalsze plany. Jan zaskoczył wszystkich zakupem innej nieruchomości.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz to jedna z najpopularniejszych par show-biznesu, znana młodemu pokoleniu internatów. Małżeństwo doczekało się już dwóch córek, Poli i Neli, z którymi mieszkają w Warszawie. Trzy lata temu zamarzyli jednak, aby zamieszkać pod miastem, w otoczeniu natury. Kupili więc ziemię i na początku tego roku pochwalili się fanom, że niedługo ruszają z budową domu. Właśnie poinformowali, że plan nie powiódł się, o czym opowiedzieli w mediach społecznościowych.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz zmienili priorytety, dom za miastem poszedł w odstawkę

Jan Dąbrowski, znany youtuber i prezenter telewizyjny, były współprowadzący drugą oraz trzecią edycję The Voice Kids (2019-2020) oraz właściciel marki odzieżowej, swoją popularność rozpoczął w sieci, gdzie poznał również swoją żonę, która jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Para, wraz z dziećmi, mieszka obecnie w warszawskim apartamencie o powierzchni 70 mkw. Rodzina chciałaby jednak mieć więcej przestrzeni, dlatego planują zmienić lokum, choć do domu pod miastem na razie się nie przeprowadzą. Oto, co powiedział Janek swoim fanom, którzy żywo interesują się ich życiem prywatnym:

Trzy lata temu stwierdziliśmy, że kupujemy działkę i się budujemy. (...) Czekaliśmy na narodziny Poli, ale nie spodziewaliśmy się tego, co w 2020 i 2022 się wydarzyło. Dostępność i ceny materiałów oraz koszt "robocizny" jest diametralnie inny od tego z 2019 - napisał Jan na InstaStory - W trakcie, gdy rozmyśliliśmy się z budowy i zastanawialiśmy nad zakupem domu z rynku wtórnego, zauważyliśmy, że nasz projekt i lokalizacja niekoniecznie były takie wymarzone jak myśleliśmy. Dopiero wizyty w różnych miejscach, różnych bryłach, stylach budowy, pokazały nam, jakie jest nasze marzenie - dodał youtuber.

To jednak nie wszystko. Jan i Sylwia zdecydowali się na zakup jeszcze jednego mieszkania, również w Warszawie. Para planuje przeprowadzkę na początku przyszłego roku, a "stare" mieszkanie, będzie w przyszłości prezentem dla córek.

Na ten moment wybraliśmy zakup większego mieszkania w Warszawie - mamy tutaj wszystko, no i mieszkanie łatwiej sprzedać w razie zmiany planów. (...) Odbiór będzie na początku 2024 roku. Jeśli ruszymy z budową domu, to w pierwszej kolejności będzie to domek rekreacyjny na naszej leśnej działce - zdradził Janek.

Nowe mieszkanie Dąbrowskich o powierzchni 126 mkw, będzie posiadało salon z aneksem, cztery sypialnie i 3 łazienki, z czego jedną planują zaaranżować na garderobę lub pralno-suszarnię.

Jan Dąbrowski

i

Autor: Screen/Instagram/@jdabrowsky Jan Dąbrowski i jego nieruchomości
FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058