Sylwia Peretti

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Sylwia Peretti zniknęła z sieci. Fani są zaniepokojeni zdjęciem, które wrzucił mąż

2024-04-16 14:47

Po stracie syna Sylwia Peretti zdecydowała się na wycofanie z życia medialnego i mocno ograniczyła swoją działalność w sieci. Gwiazda programu "Królowe życia" nie ukrywa, że nadal ciężko jest pogodzić się jej ze stratą, a jej życie nie wygląda tak, jak wcześniej. Choć w ostatnich miesiącach na próżno szukać jej najnowszych zdjęć, to tym razem mąż celebrytki postanowił zrobić wyjątek i opublikował fotografię, która poruszyła fanów.

Kiedy już Sylwia Peretti zdecyduje się wrzucić na swoje social media jakiś post, przeważnie dotyczy on jej zmarłego syna - Patryka. Gwiazda programu "Królowe życia" wprost pisze o tym, że ostatnie miesiące były dla niej jedynie wegetacją i czuje ogromną pustkę, której nie da się wypełnić. W trudnym czasie może liczyć na swoich bliskich, którzy wpierają ją, jak tylko potrafią. Wśród nich znajduje się jej mąż, który dba o jej psychikę oraz to, by nie zamknęła się w domu całkowicie odcinając od świata. Łukasz Porzuczek postanowił wrzucić do sieci zdjęcie, na którym można zobaczyć jego żonę. Mężczyzna zapewne chciał nieco uspokoić fanów celebrytki. Niestety, to nie pomogło.

DODA o swoim telewizyjnym MARZENIU: „Jest mi bardzo PRZYKRO”

Sylwia Peretti - mąż

Mąż Sylwii Peretti - Łukasz Porzuczek, zawsze jest przy niej w najtrudniejszych chwilach. ukochany gwiazdy nie ukrywa, że jest ona obecnie w naprawdę ciężkim stanie i zupełnie się zmieniła. Śmierć syna pozostawiła na niej trwały ślad i ciężko jej odnaleźć szczęście w czymkolwiek. Ten jednak zamierza robić wszystko, by jego ukochana czuła się jak najlepiej.

Kiedy miałem kilkanaście lat, myślałem, że 40-letni ludzie są już starzy. Dzisiaj mając 40 lat czuję, że jeszcze dużo przede mną, a to dzięki tej kobiecie, która stoi obok mnie i, pomimo że sama dźwiga olbrzymi ciężar, zawsze jest wsparciem i opoką. Kocham Cię najbardziej na świecie mój kwiatuszku - napisał na Instagramie.

Mężczyzna wrzucił zdjęcie, a którym Sylwia ubrana jest w czarny kombinezon. Na jej twarzy widać delikatny uśmiech, jednak fani doskonale zdają sobie sprawę, że pojawił się on tylko i wyłącznie ze względu na fakt, że celebrytka zdawała sobie sprawę z tego, że jest fotografowana. Internauci zwracają uwagę na widoczny smutek w jej oczach oraz pewnego rodzaju zagubienie.

Widać w twoich oczach rozpacz ... kochana trzymaj się... masz wspaniałego kochającego męża

Tak, oczywiście milo widzieć Sylwię... ale to nie jest ta sama Sylwia, jest zgaszona, bardzo, to widać... nie wiem, ile czasu musiałoby minąć

Bardzo miło widzieć Panią Sylwię widać rozpacz w oczach 😢proszę się trzymać cieplutko

Listen on Spreaker.