WIADOMOŚCI

Dom Sylwii Peretti wystawiono na sprzedaż. Tak prezentuje się 700 metrów kwadratowych czystego luksusu [GALERIA]

2024-04-17 15:34

Sylwia Peretti zasłynęła jako uczestniczka reality show "Królowe Życia". Celebrytka na co dzień mieszkała z mężem w pięknej willi pod Krakowem. Jej zamiłowanie do luksusu widać także w domu, w którym luksus aż bije po oczach. Uwagę zwraca w szczególności sypialnia, urządzona w kolorze pudrowego różu oraz niezwykła garderoba. Niedawno nieruchomość została wystawiona przez gwiazdę na sprzedaż. Cena może zwalić z nóg. Zobaczcie w naszej galerii dom Sylwii Peretti.

Sylwia Peretti wciąż przeżywa żałobę po stracie jedynego syna

Gwiazda "Królowych Życia" usunęła się w cień z życia publicznego po śmierci jej jedynego syna, Patryka. 24-latek wraz z trzema kolegami zginął w głośnym wypadku przy moście Dębnickim, do którego doszło w lipcu ubiegłego roku. Wówczas syn Sylwii Peretti, prowadził żółte Renault Megane pod wpływem alkoholu. Mężczyzna poruszał się z nadmierną prędkością al. Zygmunta Krasińskiego, a następnie stracił panowanie i dachował na Bulwarze Czerwieńskim. Wszyscy pasażerowie zginęli na miejscu. Celebrytka do tej pory nie otrząsnęła się po tej ogromnej stracie. Od czasu do czasu publikuje w mediach społecznościowych wpisy, w których wspomina Patryka.

Dom Sylwii Peretti. Tak mieszka "Królowa Życia"

Sylwia Peretti na co dzień mieszkała pod Krakowem ze swoim mężem Łukaszem Porzuczkiem. Gwiazda "Królowych Życia" zamieszkiwała piękną willę liczącą około 700 metrów kwadratowych. Po śmierci syna zdecydowała jednak, że chce sprzedać domCena nieruchomości opiewa na niemal sześć milionów złotych. A jak wygląda w środku? Na publikowanych przez nią zdjęciach widać, że wnętrza w jej domu są niezwykle luksusowe. Duże miejsce zajmuje garderoba, w której w przezroczystych gablotach wyeksponowane są jej markowe buty i torebki. Także jej sypialnia wygląda zachwycająco, urządzona w kolorze pudrowego różu. Zobaczcie już teraz w naszej galerii poniżej, jak prezentuje się wyjątkowy dom Sylwii Peretti:

Tak mieszka Sylwia Peretti. Jej dom to 700 metrów kwadratowych czystego luksusu:

Quiz o aktorkach z Krakowa. Ile wiesz o Annie Dymnej, Mai Ostaszewskiej i innych?

Pytanie 1 z 16
Która krakowska aktorka jest twórczynią Festiwalu Zaczarowaniej Piosenki?
Sylwia Peretti na grobie syna w Zaduszki