Sylwia i Mikołaj z Love Island wystąpią w Tańcu z Gwiazdami 11? Miki: "Sprawdziłbym się?"

2019-10-26 21:24 nk
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
Autor: WBF

Zwycięzcy pierwszej polskiej edycji Love Island, Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, szykują się do udziału w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami? Para była na widowni 7. odcinka show i wyraźnie im się spodobało! I wygląda na to, że spełnienie marzenia o bycie jedną z par w show jest całkiem realne! Sprawdźcie, dlaczego!

W 7. odcinku Tańca z Gwiazdami 10 nie zabrakło emocji. Uczestnicy po raz pierwszy mieli bowiem okazję zatańczyć ze swoimi bliskimi. Ci dotychczas mieli okazję podziwiać ich co najwyżej z widowni. Ale i wśród publiczności nie zabrakło tego wieczoru ciekawych twarzy. Byli na przykład uczestnicy poprzednich edycji Tańca z Gwiazdami, tacy jak: Katarzyna Glinka, Tomasz Gimper Działowy czy Renata Kaczoruk. W studiu Polsatu pojawili się też świeżo upieczeni celebryci - Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Czy zwycięzcy Love Island Polska szykują się do udziału w parkietowych zmaganiach?

Sylwia i Mikołaj w Tańcu z Gwiazdami? To możliwe!

Kiedy Sylwia i Mikołaj wygrali Love Island, nie zabrakło głosów, że ich zwycięstwo było ustawione, a sama para jest razem tylko po to, by wygrać kasę. Choć po programie tancerka i tenisista wciąż są razem, niedowiarków wciąż nie ubywa. Zdaniem niektórych internautów, zwycięzcy Love Island chcą za wszelką cenę zrobić karierę w szołbiznesie.

Ile prawdy jest w tych opiniach, mogą wiedzieć tylko sami Sylwia i Mikołaj, Faktem jest, że na Instagramach obojga aż kipi namiętnością pomiędzy nimi dwojgiem. Para nie ukrywa też, że szkoli się wzajemnie w tańcu i w tenisie.

Czy kolejny przystanek tych dwojga w drodze po miano nowych polskich gwiazd to Taniec z Gwiazdami? To całkiem możliwe! I wygląda na to, że jest to coś, co chodzi im po głowie. W swoim story na Instagramie Sysia zaznaczyła bowiem, że to PIERWSZA wizyta Mikiego w TzG. Pierwsza - czyli nie ostatnia? Sam Jędruszczak też przymierza się do opanowania polsatowskiego parkietu...

Wspomnienia z wczorajszego, ekscytującego wieczoru w @tanieczgwiazdami @polsatofficial z moją @sylwia_madenska_official ♥️. Nie miałem wcześniej okazji podziwiać na żywo takiego show tanecznego. Nie ukrywam, ze byłem pod ogromnym wrażeniem. Uważacie, ze sprawdziłbym się w tego typu show 🙈 ?

- zapytał fanów na Instagramie. Odpowiedzi internautó były oczywiście różne, ale przeważały pozytywne reakcje na taki pomysł.

Dlaczego udział Sylwii i Mikołaja w Tańcu z Gwiazdami 11 jest całkiem możliwy? Bo oboje stają się coraz bardziej rozpoznawalni (on ma 83,5 tys. obserwujących na Instagramie, a ona aż 123 tys.!), a dodatkowo Sysia jest profesjonalną tancerką i instruktorką tańca towarzyskiego! Madeńska ma międzynarodową klasę taneczną ‘S’ w stylu latynoamerykańskim, na jej koncie jest także mistrzostwo Polski i kilka finałów turniejów tańca o randze Grand Prix Polski. Doświadczeniem i osiągnięciami nie odbiega więc od dotychczasowych trenerów w tanecznym show!

NAJNOWSZE