gwiazdy

Sylwia Bomba z "Gogglebox” przeszła spektakularną metamorfozę. Mogliście zapomnieć, jak wyglądała na początku kariery

2024-06-25 16:58

Sylwia Bomba przeszła spektakularną metamorfozę. Gwiazda stacji TTV schudła ponad 30 kilogramów i dziś chętnie chwali się swoją przemianą w mediach społecznościowych, gdzie śledzą ją setki tysięcy fanów. Pamiętacie, jak gwiazda "Gogglebox" wyglądała na samym początku kariery w TV? Mamy jej stare zdjęcia!

Fani programów telewizyjnych z pewnością doskonale wiedzą, kim jest Sylwia Bomba. 36-latka zaistniała w mediach za sprawą udziału w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Bomba jest związana z formatem od jego 1. edycji. Gdy zgłaszała się na casting, nie spodziewała się tego, iż przyniesie jej on aż taką rozpoznawalność, ani tego, że doczeka się ponad 20 sezonów.

9 lat temu koleżanka wyciągnęła mnie na casting. (...) Poszłam tam z taką myślą, że przecież po pierwsze seplenię, po drugie jestem gruba, więc takich ludzi w telewizji nie pokazują, więc w ogóle nie ma szans, że dostanę się do jakiegokolwiek programu. Byłam totalnie na luzie, totalnie sobą. I potem dostałam telefon, że "nie no, ta gruba to musi koniecznie być" - mówiła w rozmowie z "Party".

Gwiazda TV przez długi czas nie miała o sobie najlepszego zdania. Niejednokrotnie dawała do zrozumienia, że posiada całe mnóstwo kompleksów. Pewnego dnia postanowiła wziąć się za siebie. Efekt? Ponad 30 kilogramów mniej. Sylwia Bomba regularnie zamieszcza dziś zdjęcia w bikini, dając motywację wielu kobietom, które nie czują się dobrze w swoim ciele.

Tak wyglądała Agnieszka Kotońska na początku kariery w "Gogglebox". To jedna z największych metamorfoz w historii polskiej TV!

WYWIAD - Roxie Węgiel - OPOLE

Stare zdjęcia Sylwii Bomby. Ale się zmieniła!

Sylwia Bomba poświęciła sporo czasu, by móc w końcu pochwalić się wymarzoną sylwetką. W osiągnięciu szybkich efektów nie pomagała jej z pewnością insulinooporność, z którą boryka się od lat. Regularne wizyty na siłowni i zmiana nawyków żywieniowych doprowadziły do tego, że Sylwia to dzisiaj nie tylko Bomba, a Sex-Bomba. Gwiazda "Goggleboxa" wygląda fenomenalnie i przez wiele kobiet stawiana jest jako wzór. Co najważniejsze, znalazła też szczęście w życiu prywatnym. Sylwia od jakiegoś czasu spotyka się z Gregiem Collinsem, z którym wychowuje swoją córkę Tosię.

Listen on Spreaker.