Sylwia Bomba

i

Autor: TRICOLORS/East News / Screen/Instagram/@sylwiabomba Sylwia Bomba kupiła dom

Sylwia Bomba kupiła dom! "Córeczko, to dla Ciebie"

2022-10-14 16:41

Sylwia Bomba podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością. Właśnie kupiła dom, a teraz czeka ją wykończenie wnętrz. Celebrytka wraz z córką zaczynają nowy etap w życiu, a fani przekazują im wiele miłych słów wsparcia.

Sylwia Bomba to gwiazda telewizji TTV, która jest jedną z uczestniczek programu Gogglebox. Przed telewizorem, w którym komentuje emitowane produkcje telewizyjne. Sylwia dzięki rosnącej popularności została również zaproszona do udziału w Tańcu z Gwiazdami, gdzie kroku dotrzymywał jej Jacek Jeschke.

Sylwia doczekała się również statusu influencerki, a to za sprawą swojego profilu na Instagramie, na którym gromadzi wielu fanów - 806 tysięcy obserwujących. Sylwia jest niezwykle energiczną, zabawną i ciepłą osobą, a dzięki tym cechom potrafi zjednywać sobie ludzi. Początkująca celebrytka jest również mamą małej Antosi, która często gości w jej social mediach.

Sylwia Bomba jest silną kobietą, która najpierw musiała znaleźć w sobie siłę by odejść od partnera, który zmagał się z problemem alkoholowym. A niedawno celebrytka usłyszała tragiczne wieści o śmierci ojca Antosi. Wszystko jednak jest na dobrej drodze do tego, aby wszystko zaczęło układać się tak, jak sobie tego zamarzy Sylwia.

Nie tak dawno temu, influencerka pochwaliła się nowym związkiem, a jej wybrankiem jest tajemniczy mężczyzna, którego wizerunek trzyma w ścisłej tajemnicy. Oprócz tego właśnie pochwaliła się zakupem nieruchomości. Sylwia oprowadziła fanów po nowym domu i choć wnętrze nie są jeszcze wykończone, zapowiada się, że w środku będzie pięknie. Pod wideo zamieściła również wpis, w którym mówi o tym, że warto wierzyć w swoje marzenia.

Bombowe dziewczyny zaczynają nowy etap w życiu. Zawsze sobie mówiłam: nie poddawaj się, nawet jeśli czasem wydaje Ci się, że Twoje marzenia są nierealne. Uwierz w siebie i uwierz, ze możesz to osiągnąć sama (z niewielka pomocą aniołów). Córeczko to dla Ciebie. PS jakieś rady odnośnie wykańczania? Jestem kompletnym laikiem wiec wszystkie mile widziane - czytamy na Instagramie.

POKAZALI ZA DUŻO? (Bandura, Franio, Zony) | ESKA XD - Hotplota #58
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE