Sylwester Wilk: "Mam koronę". Fani: "Masakra chłopie, ogarnij się"

2020-10-18 13:00 kp
Taniec z gwiazdami: Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz
Autor: WBF_Polsat Taniec z gwiazdami: Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz

Tegoroczna edycja Tańca z gwiazdami jest wyjątkowa głównie ze względu na pandemię koronawirusa. Najpierw show przerwano wiosną, gdy wirus dotarł do Polski, a teraz, gdy w grze zostaje coraz mniej par, jedna z uczestniczek otrzymała pozytywny wynik testu. To więc nie najlepszy moment na żarty. Przekonał się o tym Sylwester Wilk, który próbował nieco rozładować atmosferę przed ostatnim odcinkiem...

Taniec z gwiazdami 2020 zbliża się do odcinków finałowych, a co za tym idzie, emocje rosną. Ta edycja przebiega jednak inaczej niż wszystkie poprzednie - oczywiście z powodu pandemii koronawirusa. Na widowni show nie zasiada tym razem publiczność, a i sami uczestnicy muszą przystosować się do zasad reżimu sanitarnego.

Niestety, problemów nie udało się jednak uniknąć. W poprzednich odcinkach z powodu kwarantanny nie mogliśmy oglądać chociażby Jana Klimenta, a Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa z tego samego powodu zrezygnowali z uczestnictwa w programie. To dało jednak szansę Sylwestrowi Wilkowi i Hani Żudziewicz, którzy mogli wrócić na ich miejsce do Tańca z gwiazdami 2020.

Sylwester Wilk: "mam koronę"

Gdy wydawało się, że ostatni odcinek Tańca z gwiazdami 2020 przebiegnie bez większych problemów, okazało się, że koronawirusem zakażona jest Sylwia Lipka. Ona i Rafał Maserak musieli więc zrezygnować z udziału w programie. Pozostali uczestnicy, po otrzymaniu negatywnych wyników testu, mogli wystąpić na parkiecie.

ESKA XD #006

Napiętą sytuację tuż przed piątkowym odcinkiem próbował rozładować na Instagramie Sylwester Wilk. Sportowiec dodał na swój profil zdjęcie ze złotą koroną na głowie i podpisem:

Mam koronę 👑Ale spokojnie, zatańczę dla Was już za parę chwil 😎Bądźcie z nami i pamiętajcie, aby głosować na parę nr 10 🔥

Niewinne? Oczywiście w innych okolicznościach owszem. Tym razem jednak, gdy pandemia przyspiesza, a jedna z uczestniczek została zakażona, niektózy fani uznali, że Sylwester Wilk nie trafił z żartem!

Zdecydowanie żart nie na miejscu...

naprawde tak cię to śmieszy że koleżanka z planu jest chora? Masakra chłopie, ogarnij się bo ci zaczyna odbijać!

- piszą niektórzy w komentarzach.

Większość internautów uznała jednak, że trudno posądzać Sylwka o jakiekolwiek złe intencje.

Dystans, ludzie, dystans! Bo wszyscy zwariujemy! 😊 Cudowny powrót, powodzenia❣

- napisała jedna z fanek.

A Wy co sądzicie na temat postu Sylwestra Wilka?

NAJNOWSZE