Stylowa Kendall Jenner na spacerze z dobermanem [ZDJĘCIA]

2020-08-03 12:34 KP

Fani Kendall Jenner doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jej najlepsi przyjaciele są jej bliscy jak rodzina. Modelka z trudem przeszła tygodnie izolacji od znajomych i dziś z przyjemnością korzysta z poluzowanych obostrzeń. Tym razem paparazzi przyłapali ją nie tylko w towarzystwie przyjaciół, ale i jej czworonożnego pupila. Zobaczcie zdjęcia!

Kendall Jenner była jedną z pierwszych gwiazd, które już wiele tygodni temu korzystały z poluzowanych w Stanach Zjednoczonych restrykcji związanych z pandemią koronawirusa. Gdy tylko na nowo otwarto restauracje, modelka chętnie zaczęła w nich bywać ze znajomymi, za co początkowo krytykowało ją wiele osób. Jedno trzeba jej przyznać - Kenny nie zapomina o zasadach bezpieczeństwa, ogranicza się do spotkań z najbliższymi przyjaciółmi i zawsze ma na twarzy maseczkę.

Ostatnio celebrytka świętowała urodziny jednego ze swoich znajomych w Soho House w Malibu, gdzie przyłapali ją paparazzi. Zobaczcie zdjęcia!

Kendall Jenner ze swoim psem

Kendall Jenner pojawiła się w restauracji swoim Cadillacem w towarzystwie Fai Khadry i grupy innych znajomych. Modelce towarzyszył też jej pies. Gwiazda została właścicielką dobermana pod koniec ubiegłego roku, jednak rzadko zabiera go ze sobą na publiczne spacery. Kendall dotąd nie zdradziła też, jak ma na imię jej pupil.

Celebrytka tym razem wybrała biały komplet z krótkim topem i pasującą, małą torebeczkę. Zobaczcie!

Półnagie gwiazdy disco polo smażą się na słońcu... Gorące wideo!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE