Strój Kim Kardashian z Gali MET to kostium idealny na… HALLOWEEN! Jaka jest cena?

2021-09-28 9:14 AM
Kim Kardashian
Autor: EllenTube/Ferrari Press/East News

Strój Kim Kardashian, w którym pojawiała się na Gali MET, wzbudził ogromne zamieszanie. Mówiono o nim jeszcze na długo po zakończeniu imprezy. Również Kim chętnie o nim wspominała. Temat kontrowersyjnego stroju nie milknie, ale za to na nowo rozkręca się. Według niektórych to idealne przebranie na… HALLOWEEN!

Halloween zbliża się wielkimi kroki, jeśli więc nie macie pomysłu na przebranie, to pewna firma wychodzi Wam naprzeciw. Pamiętacie strój Kim Kardashian z gali MET? Tak ten, w którym celebrytka była zamaskowana od stóp do głów.

Otóż podobny strój można założyć na Halloween. Firma Yandy, która specjalizuje się w m.in. bieliźnie, kostiumach kąpielowych oraz damskich kostiumami na Halloween postanowiła stworzyć coś na miarę gwiazd i to dosłownie.

W internetowym sklepie firmy, znaleźć można przebranie na Halloween do złudzenia przypominające to, w które ubrana była na ostatnim wielkim evencie Kardashianka. Do kupienia cały zestaw, oczywiście włącznie z maską na twarz.

Cena? 99,99 dolarów.

Ciemne i mroczne, zaprezentuj swoje krągłości, jak celebrytka z listy A w tym ekskluzywnym kostiumie Mystery Gala Guest z półprzeźroczystą czarną sukienką, przeźroczystą peleryną, oddychającą maską, czarnymi rajstopami i długimi satynowymi rękawiczkami.

 – brzmiał opis produktu.

To co, jacyś chętni? XD

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 24.09.2021
NAJNOWSZE