Gwiazdy

Starsza córka Beaty Kozidrak poszła w ślady mamy! Jak wygląda dziś Katarzyna Pietras?

2024-06-25 22:39

Choć Beata Kozidrak przeszła przez dołujący rozwód z Andrzejem Pietrasem, ich miłość pozostawiła po sobie ślad w postaci dwóch córek – Katarzynie i Agacie. Jednak tylko jedna z nich postanowiła powtórzyć sukces swojej matki i tak samo jak ona śpiewa na scenie.

42-letnia Katarzyna Pietras jest starszą córką małżeństwa słynnej polskiej piosenkarki Beaty Kozidrak i ówczesnego menadżera oraz współzałożyciela zespołu BAJM, Andrzeja Pietrasa. Już dawno za ścieżkę kariery obrała sobie pójście tą samą drogą, którą wybrała jej rodzicielka. Swoje pierwsze kroki stawiała śpiewając z mamą na jej koncertach i śpiewając w chórkach zespołu BAJM. Dzisiaj Kasia jest samodzielną piosenkarką, członkinią założonego przez siebie zespołu Kashmir i aktorką dubbingową, udzielając głosu między innymi słynnej serii anime Sailor Moon, czyli Czarodziejek z Księżyca. Brała nawet udział w jednej z edycji Gwiazdy Tańczą na Lodzie.

Jak dziś wygląda Katarzyna Pietras?

Poczynania Kasi w realizacji swojej pasji można śledzić na jej Instagramie. Gwiazda publikuje tam filmy oraz zdjęcia, aktywnie pracując nad nową muzyką. W 2021 roku razem ze swoją mamą pokazała się na festiwalu Polsat SuperHit. Czy jest podobna do Beaty?

Mąż Katarzyny Pietras

Prywatnie jest również żoną Kamila Wyzińskiego, po którym przejęła drugie nazwisko i z którym ma dwójkę dzieci – Sebastiana oraz Zofię.

Beata Kozidrak kiedyś i dziś. Tak dawniej wyglądała liderka zespołu Bajm