Sophie Turner zrobiła tatuaż na cześć córki. Joe Jonas też się załapał!

2020-11-21 15:01 mm
Sophie Turner i Joe Jonas
Autor: SplashNews.com/East News Sophie Turner i Joe Jonas

Sophie Turner długo niechętnie dzieliła się informacjami o swojej ciąży, a sam poród pierwszego dziecka zachowała w tajemnicy przed fanami. Jednak w ostatnim czasie aktorka coraz częściej dzieli się w sieci szczegółami na temat prywatnego życia. Niedawno zdradziła (trochę niechcący) datę narodzin swojej córeczki, a w ostatnich dniach pokazała nowy tatuaż, w którym uczciła zarówno swoje pierwsze dziecko, jak i ukochanego męża, Joe Jonasa.

Sophie Turner i Joe Jonas od kilku miesięcy mierzą się z trudem opieki nad niemowlakiem. W lipcu tego roku na świat przyszła córka pary, Willa. Dokładna data narodzin dziewczynki długo pozostawała tajemnicą - Sophie Turner wyjawiła ją dopiero niedawno, za sprawą swojego naszyjnika. Błyskotkę wypatrzyli spostrzegawczy fani, szybko odczytując na niej wyciętą datę porodu, którą w ten sposób postanowiła upamiętnić żona Joe Jonasa.

Ale to nie jedyna pamiątka po narodzinach córki, na jaką zdecydowała się Sophie Turner. Aktorka "Gry o tron" postanowiła też uczcić swoje maleństwo przy pomocy tatuażu.

ESKA XD EXTRA

Tatuaż dla córki i męża

Nowy tatuaż Sophie Turner, podobnie jak wcześniej naszyjnik z datą narodzin córki, fani aktorki wypatrzyli podczas jej niedawnej sesji live na Instagram Stories. 

Nowa dziara pojawiła się na nadgarstku aktorki i składa się z dwóch liter: J oraz W.

Oczywiście "J" to hołd dla męża, Joe Jonasa. Nie trzeba być też detektywem Rutkowskim, żeby rozwiązać zagadkę drugiej litery z tatuażu, czyli "W" jak Willa. 

Zobaczcie zdjęcia utrwalone przez fanów aktorki.

NAJNOWSZE