Sophie Turner pokazała ciążowe zdjęcia! Nagi brzuszek trafił na Instagram

2020-09-28 11:41 kp
Sophie Turner i Joe Jonas
Autor: GRID, VAGA/Backgrid/East News

Sophie Turner to jedna z tych gwiazd, która postanowiła w trakcie ciąży nie zaprzątać sobie głowy mediami. Aktorka nie ukrywała się z ciążowym brzuchem, jednak ani razu nie rozmawiała z dziennikarzami i nie publikowała zdjęć w sieci. Teraz przyszedł jednak czas, by dać trochę radości fanom! Sophie Turner po raz pierwszy pokazała na Instagramie zdjęcia z okresu ciąży!

Sophie Turner i Joe Jonas od początku swojej relacji nie mieli wątpliwości, że nie mają zamiaru epatować nią w mediach społecznościowych. Wprawdzie para oczywiście pojawiała się razem na imprezach branżowych, jednak starannie wybierała fotki, którymi dzieliła się fanami na Instagramie. Gdy Sophie Turner zaszła w ciążę, oboje uznali, że to nie czas na chwalenie się brzuchem w mediach.

I tak przez wiele miesięcy paparazzi robili zdjęcia Sophie Turner i jej coraz bardziej krągłym kształtom, jednak nie doczekali się z jej strony żadnego komentarza. Aktorka i jej ukochany prowadzili normalne życie i często pojawiali się przy tym publicznie, co jeszcze bardziej podkręcało plotki na temat płci dziecka czy daty porodu.

W końcu dziecko Sophie Turner i Joe Jonasa przyszło na świat pod koniec lipca. Teraz aktorka przygotowała niespodziankę dla fanów!

Ciążowe zdjęcia Sophie Turner

Na najnowszych zdjęciach Sophie Turner po raz pierwszy pokazała oficjalnie swoją ciążę! Aktorka opublikowała na Instagramie trzy urocze fotki z okresu zaawansowanej ciąży, na których jej brzuszek gra oczywiście główną rolę. Teraz możemy się przekonać, że gwiazda wyglądała w ciąży naprawdę kwitnąco - dotąd najczęściej widzieliśmy ją w obszernych ubraniach i z maską na twarzy.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🤰 💕 ☀️ Post udostępniony przez Sophie Turner (@sophiet)
Wyświetl ten post na Instagramie.
🤰 💕 ☀️ Post udostępniony przez Sophie Turner (@sophiet)
Wyświetl ten post na Instagramie.
🤰 💕 ☀️ Post udostępniony przez Sophie Turner (@sophiet)

Przypomnijmy, że Sophie Turner i Joe Jonas dotąd nie pokazali żadnego zdjęcia swojego dziecka. Para nie zdecydowała się też na zdradzenia płci i imienia maleństwa.

NAJNOWSZE