Sophie Turner i Joe Jonas zerwali z powodu depresji! Co dokładnie się wtedy stało?

2019-05-20 12:56
Joe Jonas i Sophie Turner
Autor: Andrew H. Walker/Variety/REX/Shutterstock/East News

Sophie Turner wyznała, że jej związek z Joe Jonasem nie zawsze był kolorowy!

Na początku maja amerykańska prasa donosiła, że Sophie Turner i Joe Jonas wzięli ślub. Para zaręczyła się ponad pół roku temu. Przez wielu fanów uchodzili za ideał, jednak dopiero teraz Sophie wyznaje, że nie zawsze tak było, raz nawet się rozstali!

Aktorka wyznała, że na krótką chwilę rozstała się z Joe, było to w czasie, gdy walczyła z depresją. Jej problemy ze zdrowiem psychicznym prawie zaważyły na ich związku, na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

SOPHIE TURNER MIAŁA MYŚLI SAMOBÓJCZE

23-letnia Sophie zdradziła, że zmagała się z depresją i innymi problemami psychicznymi od czasu, gdy zdobyła sławę w popularnym serialu „Gra o Tron”. Będąc nastolatką miała nawet myśli samobójcze. To m.in. Joe pomógł jej przetrwać trudne chwile.

„Przechodziłam przez etap bycia bardzo chorą psychicznie. Joe mówi: Nie mogę być z tobą, dopóki nie pokochasz siebie, widzę, że kochasz mnie bardziej niż siebie samego. To było coś, co on zrobił. Myślę, że w pewnym sensie uratował mi życie. To był najgorszy dzień w naszym życiu. Teraz kocham siebie o wiele bardziej niż kiedyś. Kiedy ktoś mówi ci, że kocha cię każdego dnia, uświadamia ci, dlaczego tak jest i myślę, że to sprawia, że kochasz siebie trochę bardziej”.- mówiła Sophie.

Na szczęście, wszystko dobrze się skończyło. Sophie i Joe tworzą naprawdę fajną parę!

NAJNOWSZE