Nie żyje Song Yoo-jung. Koreańska aktorka miała zaledwie 26 lat

2021-01-26 8:27 mm
Song Yoo-jung
Autor: -/AFP/East News

Nie żyje południowokoreańska aktorka Song Yoo-jung. Gwiazda popularnych seriali i teledysków zmarła w wieku zaledwie 26 lat. Dlaczego odeszła kolejna młoda aktorka z Korei Południowej?

Informacja o śmierci aktorki wstrząsnęła fanami koreańskiego kina i popu. Song Yoo-jung to kolejna młoda gwiazda z Korei Południowej, która zmarła w ostatnich miesiącach.

Kim była Song Yoo-jung?

Song Yoo-jung przyszła na świat w 1994 roku. Swój debiut telewizyjny zaliczyła w wieku 16 lat w produkowanym przez MBC serialu Golden Rainbow. Prawdziwą sławę zyskała rok później, pojawiając się w obsadzie serialu Make a Wish.

Śmierć aktorki potwierdziła już reprezentująca ją agencja, Sublime Artist Agency. Przyczyny zgonu Song Yoo-jung nie są na razie znane.

Kolejna tragedia w koreańskim show-biznesie

Śmierć Song Yoo-jung to kolejna smutna wiadomość dla fanów kultury koreańskiej. W ostatnim czasie media donosiły o wielu podobnych przypadkach. 

W 2017 roku w wyniku samobósjstwa odszedł Kim Jong-hyun, lider grupy SHINee. Miał 27 lat. Kolejną zmarłą przedwcześnie gwiazdą była Sulli. Wokalistka i aktorka zmarła w 2019 roku w wieku 25 lat. Wcześniej Sulli żegnała zmarłą przyjaciółkę. Goo Hara odeszła w wieku 28 lat. 

>> Cha In Ha, Sulli, Goo Hara... Dlaczego gwiazdy K-pop umierają młodo? Ciemna strona sukcesu

Odeszła aktorka Song Yoo-jeong.

Yoo Jung zawsze była naszą przyjaciółką, obdarzając nas szczęściem i promiennym uśmiechem. Była wspaniałym aktorem, która grała z pasją bardziej niż ktokolwiek inny.

Dziękujemy za dołączenie do nas jako aktorka Sublime Artist Agency. Zapamiętamy cię na zawsze

- czytamy na stronach agencji reprezentującej Song Yoo-jung.

NAJNOWSZE