Sofia Richie pozuje w bikini! Scott Disick to szczęściarz

2019-11-18 13:18 AM
Sofia Richie
Autor: REX/Rex Fashion/East News

Sofia Richie od kilku dni wrzuca na Instagram fotki na których pozuje w bikini. Sofia pozowała w białym, różowym i teraz żółtym bikini. Fani nie mogą oderwać wzroku, co z resztą dają do zrozumienia w komentarzach, a Scott Disick z pewnością uważa się za szczęściarza!

Sofia Richie nie ma problemu ze wrzucaniem hot fotek na Insta. W końcu to modelka, więc nie straszne jej fotki np. w bikini. Właśnie takimi sexy fotkami może ostatnio pochwalić się Richie. Jej 3 ostatnie zdjęcia w serwisie społecznościowym to właśnie fotki w bikini, w którym pozuje na plaży.

FANI CHWALĄ SYLWETKĘ SOFII RICHIE

Na ostatnich zdjęciach dziewczyna Scotta Disicka pozuje w jasnożółtym stroju. Trzeba przyznać, że modelka naprawdę świetnie pozuje do zdjęć. Fani szybko docenili wdzięki 21-latki. W 14 godzin od dodania fotki uzyskała ponad 400 000 polubień! To naprawdę niezły wynik. Jej Instagrama śledzi już prawie 6 mln osób. Zdjęcie prawdopodobnie pochodzi z wakacji, ponieważ Sofia podpisała fotkę:

„Zabierz mnie z powrotem”.

Fani byli pod wrażeniem wysportowanej sylwetki Richie. Jeden z internautów zauważył, że fotki modelki, wyglądają jak z okładki magazynu i że wcale nie musiała się ona specjalnie starać.

Zgadzacie się, że Scott Disick to szczęściarz? Spójrzcie tylko na te fotki!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Take me back 😫 Post udostępniony przez Sofia Richie (@sofiarichie)
Wyświetl ten post na Instagramie.
A series of me living my best life Post udostępniony przez Sofia Richie (@sofiarichie)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Heaven 🧘🏼‍♀️ Post udostępniony przez Sofia Richie (@sofiarichie)

Zobacz też: 

NAJNOWSZE