Sobowtórka Angeliny Jolie aresztowana za bluźnierstwo! Co grozi Sahar Tabar?

2019-10-07 9:45 mw
Sahar Tabar, sobowtór Angeliny Jolie
Autor: instagram.com / sahartabar_officialx

Kobieta, która udawała Angelinę Jolie, została aresztowana! Iranka o nazwisku Sahar Tabar zgromadziła na Instagramie tysiące fanów upodabniając się (jak sądziła) do Angeliny Jolie. Niestety działalność samozwańczej sobowtórki Angeliny Jolie nie uszła uwadze władz Iranu. Kobieta trafiła za kratki, a policja zarzuca jej m.in. bluźnierstwo oraz nawoływanie do przemocy! Co dalej z Sahar Tabar?

Tzw. "Zombie Angelina" od pewnego czasu robi na Instagramie niezłą furorę. Iranka o nazwisku Sahar Tabar zgromadziła w tym serwisie wiele tysięcy fanów stylizując się na wychodzoną ex żonę Brada Pitta. Samozwańczy sobowtór Angeliny Jolie oczywiście w niczym nie przypomina oryginału, a zdjęcia Sahar Tabar to zdaniem wielu osób zwykły fake, ale nie zmienia to faktu, że Iranka długo osiągała zamierzony cel - mówił o niej cały świat.

Niestety sława na Instagramie okazała się dla Sahar Tabar zgubna. Sobowtórka Angeliny Jolie została właśnie aresztowana przez irańskie władze. Media donoszą, że zarzucono jej m.in. bluźnierstwo i nawoływanie do przemocy.

KIM JEST SAHAR TABAR?

Samozwańcza sobowtórka Angeliny Jolie ma dopiero 22 lata. Sahar Tabar mieszka w Iranie.

O kobiecie zrobiło się głośno po serii artykułów, według których dziewczyna miała ponoć przejść ponad 50 operacji plastycznych, bo chciała wyglądać, jak żona Brada Pitta. W rzeczywistości internauci w swoich prywatnych śledztwach dowodzili, że większość zdjęć, na których Sahar Tabar upodabniała się do Angeliny Jolie, to fake. Wygląd Iranki jest prawdopodobnie efektem mocnego makijażu w połączeniu z dość nieudolną obróbką zdjęć w programach graficznych.

JAKIE ZARZUTY MA SAHAR TABAR?

Jak donoszą media, Sahar Tabar została aresztowana w wyniku licznych skarg. Kobietę oskarża się m.in. o bluźnierstwo. "Sobowtórka Angeliny Jolie" usłyszała też zarzut namawiania do przemocy oraz korupcji i machlojek na rynku nieruchomości.

>> "Sobowtórka" Angeliny Jolie w szpitalu! Sahar Tabar ZŁAMAŁA KARK?

Wiele wskazuje na to, że kariera Zombie Angeliny właśnie dobiegła końca...

Wyświetl ten post na Instagramie.
نابه حتی زخمی ... 😦 Post udostępniony przez Sahar Tabar (@sahartabar_officialx)
Wszystkie dziewczyny Brada Pitta. Posłuchaj czy aktor upodabnia się do swoich partnerek. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE