"Sobowtórka" Angeliny Jolie w szpitalu! Sahar Tabar ZŁAMAŁA KARK?

2019-01-08 15:43
Sobowtórka Angeliny Jolie w szpitalu
Autor: instagram.com

Jeśli nie mówi Wam nic nazwisko Sahar Tabar, z pewnością wiecie, kim jest słynna sobowtórka Angeliny Jolie. To kobieta, która twierdzi, że przeszła 50 operacji plastycznych, by wyglądać jak swoja idolka. Efekty trudno skomentować. Teraz kobieta jest w poważnych tarapatach!

Angelina Jolie z pewnością jest inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie. Na niczyje życie nie wpłynęła jednak z pewnością tak bardzo, jak na życie Sahar Tabar. To właśnie ta kobieta ma za sobą ponad 50 operacji plastycznych - wszystko po to, by wyglądać jak słynna aktorka. Efekty raczej przerażają niż zachwycają, jednak jedno trzeba jej oddać - jej wizerunek zna cały świat!

Wygląda na to, że sobowtórka Angeliny Jolie ma za sobą bardzo trudne święta. W święta Sahar Tabar opublikowała na Instagramie zdjęcie ze szpitala. Co jej się stało?

Sobowtórka Angeliny Jolie w szpitalu

Pod przerażającym zdjęciem, na którym widzimy wychudzoną Sahar Tabar w szpitalnym łóżku, przeczytać można, że sobowtórka Angeliny Jolie złamała kark. Dziewczyna prosiła też o modlitwy.

Co jednak najdziwniejsze, już kilka dni później na Instagram sobowtórki Angeliny Jolie trafiło kolejne zdjęcie, na którym wygląda ona na całkiem zdrową - oczywiście, jak na jej możliwości. Trudno jednak dopatrzeć się jakichkolwiek śladów złamanego karku.

Trzeba przyznać, że zdjęcia na Instagramie sobowtórki Angeliny Jolie są tak przerażające, że aż trudno uwierzyć w to, że są prawdziwe. Czy to możliwe, by jakakolwiek młoda dziewczyna naprawdę doprowadziła się do takiego stanu? I gdzie znalazła lekarzy, którzy postanowili podjąć się tego, bez wątpienia szpecącego, "dzieła"? Pytań jest sporo i wygląda na to, że Sahar Tabar jeszcze długo będzie dla wszystkich tajemnicą...

>> Przeszła 50 operacji plastycznych, by wyglądać jak Angelina Jolie! Udało się?

NAJNOWSZE