"Sobowtórka" Angeliny Jolie to FAKE! Sahar Tabar oszukała cały świat

2019-01-13 18:00
Sahar Tabar
Autor: instagram.com

Internet na całym świecie od miesięcy żyje informacją o nastolatce z Iranu, która przeszła 50 operacji plastycznych, by wyglądać jak Angelina Jolie. W efekcie dziewczyna przeraża swoim wyglądem! Wygląda jednak na to, że... oszukała cały świat!

Sahar Tabar zyskała popularność w sieci jako najsłynniejsza sobowtórka Angeliny Jolie. Nastolatka z Iranu ogłosiła, że ma za sobą 50 operacji plastycznych, które miały upodobnić ją do jej idolki. Efekt jest jednak przerażający i na zdjęciach z Instagramu dziewczyna przypomina bardziej zombie lub Gnijącą Pannę Młodą z animacji Tima Burtona.

>> Przeszła 50 operacji plastycznych, by wyglądać jak Angelina Jolie! Udało się?

Profil Sahar Tabar na Instagramie obserwuje prawie 450 tysięcy osób. Dziewczyna często dodaje i usuwa kolejne zdjęcia, czym już nieraz wzbudzała podejrzenia co do swojej wiarygodności. Tymczasem okazuje się, że wygląd sobowtórki Angeliny Jolie to... oszustwo!

Sobowtórka Angeliny Jolie to fake!

Okazuje się, że Sahar Tabar wcale jednak nie przypomina postaci ze swoich zdjęć. Dziewczyna przyznała oficjalnie, że jej wygląd to efekt odpowiedniego makijażu i retuszu.

Nie myślałam nawet o tym, by być jak Angelina. Nie chciałam też przypominać Gnijącej Panny Młodej. To Photoshop i makijaż. Za każdym razem, gdy publikuję zdjęcie, maluję się w zabawny sposób. To sposób na wyrażenie siebie, rodzaj sztuki. Moi fani wiedzą, że to nie jest prawdziwa twarz.

- powiedziała Sahar Tabar w rozmowie z rosyjskim serwisem Sputnik. Jeszcze jakiś czas temu na profilu sobowtórki Angeliny Jolie na Instagramie można było znaleźć stare zdjęcia dziewczyny, na których wygląda, jak zwyczajna, ładna dziewczyna. Sahar Tabar przyznała jedynie, że w ostatnich latach powiększała nieco usta.

Czujecie się oszukani? A może to fajny sposób na internetową zabawę?

NAJNOWSZE