Ślub Paris Hilton już za kilka dni. Pokazała się w białej sukni!

2021-11-08 18:50 es

Paris Hilton przez lata nie miała szczęścia w miłości. Gwiazda randkowała z połową Hollywood, ale w końcu znalazła tego jedynego... Jej serce skradł Carter Reum. Już za kilka dni para weźmie ślub! Paris Hilton chętnie dzieli się jego szczegółami. Właśnie pokazała się na Instagramie w białej sukni...

Trudno mówić o show-biznesie bez wspomnienia o Paris Hilton. Nie będzie w tym przesady, gdy powiemy, że wyniosła celebryctwo na zupełnie nowy poziom. Przez lata była zawodową córką i dziedziczką hotelarskiej fortuny. Imprezowała, zaliczała skandale i...szukała miłości!

Przez lata Paris Hilton nie trafiła jednak na odpowiedniego mężczyznę. Oczywiście, była już zaręczona, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło. W końcu w jej życiu pojawił się Carter Reum. Celebrytka rozpływała się nad ukochanym, mówiąc, że nigdy wcześniej nie była aż tak zakochana.

Biznesmen i inwestor odwzajemnia te uczucia, więc za kilka dni para weźmie ślub...

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Ślub Paris Hilton już za kilka dni

Paris Hilton kocha przepych i imprezy. Nie trzeba chyba mówić, że jej ślub to będzie najbardziej spektakularne wydarzenie ze świata gwiazd w tej dekadzie!

W odróżnieniu od niektórych sławnych osób Paris Hilton nie zamierza utrzymywać ślubu w tajemnicy. Od dawna dzieli się z fanami szczegółami. Oficjalna część wydarzy się w Kościele Dobrego Pasterza – katolickiej świątyni w Beverly Hills. Następnie impreza przeniesie się do posiadłości zmarłego przed dwoma laty dziadka Paris, Barrona Hiltona, w Bel-Air.

Ślub Paris Hilton już za cztery dni. Gwiazda nie kryje entuzjazmu! I... pokazała się fanom w białej sukni na Instagramie! Fani pewnie wiele by dali, żeby była to TA kreacja, ale niestety... Suknia ślubna Paris Hilton to pilnie strzeżona tajemnica.

Tymczasem Paris Hilton i Carter Reum pojawili się na gali LACMA Art+Film.

Moja wieczna randka … Uwielbiałem być w komitecie gospodarzy z moim narzeczonym na pięknej gali @LACMA Sztuka + Film 🎥 To było niesamowite wydarzenie. Nie mogę uwierzyć, że mój tydzień ślubu wreszcie nadszedł! 11/11

Napisała gwiazda.

Paris Hilton i Carter Reum to para jak z obrazka!

Zanim Paris Hilton i Carter Reum się spotkali, gwiazda długo szukała tego jedynego... Z kim się spotykała?

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE