Paris Hilton przygotowuje się do ślubu. Liczba sukienek powala!

2021-08-19 10:40 AM
Paris Hilton
Autor: Rex Features/East News

Paris Hilton obecnie wiedzie szczęśliwe życie u boku Cartera Reuma. Celebrytka, która długo nie miała szczęścia w miłości, teraz w niemal każdym wywiadzie przyznaje, że jest zakochana i już rozpoczęła przygotowania do ślubnej ceremonii. Zaczęła od sukien ślubnych. Na jednej oczywiście nie poprzestała!

Paris Hilton kocha być w centrum zainteresowania. Dziedziczka hotelowej fortuny w lutym przyjęła pierścionek zaręczynowy od swojego ukochanego. Teraz często podkreśla, jak bardzo jest szczęśliwa i zakochana.

Paris Hilton nie marnuje czasu i już rzuciła się w wir ślubnych przygotowań. Chociaż dokładnej daty ceremonii nikt jeszcze nie zna, to Paris już kompletuje suknie ślubne. Oczywiście celebrytka na jednej nie ma zamiaru poprzestać.

We wtorek w programie The Tonight Show, Paris zdradziła, że cały proces związany z przygotowaniami do ślubu jest niezwykle stresujący, a do tej pory udało się jej załatwić jedynie suknie ślubne. Jednie albo aż, bo celebrytka będzie miała ich około 10!

Uwielbiam zmiany strojów. Będzie dużo sukienek, prawdopodobnie 10. Reum raczej będzie trzymał się jednego stylu, ponieważ nie jest tak wymagający jak ja. 

- zdradziła.

Całe przygotowania zostaną sfilmowane i pokazane w serialu Paris in Love.

SEKRETY Tour de Pologne. Rowerem dookoła Polski | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #29
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE