Hailey Bieber, Alaia Baldwin Aronow

i

Autor: FRAZER HARRISON/Getty AFP/East News // Screen/Instagram/@alaiabaldwin Alaia Baldwin Aronow zatrzymana przez policję

Siostra Hailey Bieber trafiła do aresztu. Modelka "zaszalała" w barze

2024-03-03 0:27

Siostra znanej modelki Hailey Bieber oraz córka aktora Stephena Baldwina, Alaia Baldwin Aronow, została aresztowana po bijatyce w barze w Savannah w stanie Georgia. Według informacji podanych przez Savannah Police Department, Alaia została oskarżona o napaść na ochroniarzy klubu nocnego. Powód jej występku zdumiewa.

Alaia Baldwin Aronow to siostra znanej modelki Hailey Bieber oraz córka aktora Stephena Baldwina. 31-latka podobnie, jak jej siostra, jest modelką, a także infleuncerką. Na Instagramie jej aktywność śledzi 160 tys. użytkowników. Alaia ma męża oraz kilkuletnią córkę. Choć nie jest tak znana jak młodsza siostra, swoim nocnym występkiem zdecydowanie dała się poznać szerszej publiczności. Zagraniczne media rozpisują się na temat bijatyki, którą wszczęła w barze Club Elan, w Savannah, w stanie Georgia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Hailey Bieber opowiedziała o macierzyństwie. "Boję się i cały czas płaczę"

Aktorzy, którzy popełnili ciężkie przestępstwa i trafili za kratki | To Się Kręci #25

Siostra Hailey Bieber na bakier z prawem. Pobiła ochroniarzy i rzucała w nich tamponami

Według raportu policyjnego Savannah Police Department, kamery monitoringu w barze uchwyciły moment, w którym Aronow próbowała skorzystać z łazienki przeznaczonej wyłącznie dla personelu, jednak pracownicy baru zatrzymali ją i polecieli skorzystać z publicznej. To jej się nie spodobało i zaczęła z nimi awanturę.Z raportu wynika, że pociągnęła za włosy jednego z ochroniarzy i kopnęła innego w krocze. Influencerka twierdziła również, że musiała się wymiotować i zmienić tampon, a tamponem rzuciła w barmana, który przyszedł, aby się upewnić, czy wszystko jest w porządku. Pracownicy baru wyprowadzili Aronow z lokalu, ale ta nie miała jeszcze dość. Zadzwoniła na policję i powiedziała, że wyrzucono ją bez powodu. Początkowo kłamała, twierdząc, że nie rzucała tamponem, ale później się przyznała. Modelka twierdziła, że jedynie broniła się przed ochroniarzami.

Tego rodzaju incydenty zawsze budzą duże zainteresowanie mediów oraz opinii publicznej, zwłaszcza gdy dotyczą osób znanych. W przypadku siostry Hailey Bieber, aresztowanie po tak kontrowersyjnym wydarzeniu może mieć wpływ zarówno na karierę Arnow, jak i wizerunek w oczach obserwujących ją fanów. Sąd z pewnością niebawem orzeknie w sprawie Alaii i dowiemy się, czy spotka ją surowa kara.