Jamie Lynn Spears

i

Autor: Backgrid/East News

Siostra Britney Spears wydaje pamiętnik! Jamie Lynn zdradzi rodzinne sekrety?

2021-07-10 12:40

Jamie Lynn Spears zaskoczyła wszystkich ogłaszając niespodziewanie, że wydaje osobisty pamiętnik. Siostra Britney Spears chce w nim zdradzić wiele nieznanych szerzej rodzinnych wątków i sekretów. Jamie Lynn ujawniła kilka tematów, które porusza w swoim pamiętniku. Jak wiele z nich dotyczyć będzie reszty rodziny?

Jamie Lynn Spears zaskoczyła fanów nie tylko samym faktem wydania pamiętnika, ale także jego tytułem. Wspomnienia młodszej siostry Britney Spears nawiązują do tekstu jej pierwszego wielkiego hitu "Baby One More Time". Pamiętnik Jamie Lynn Spears ma nosić tytuł "I Must Confess: Family, Fame and Figuring It Out". Słowa "I must confess, I still believe" pojawiają się w refrenie słynnego przeboju Britney.

Jamie Lynn ujawni rodzinne sekrety?

Historia rodziny Spears skupia się w publicznym przekazie głównie wokół Britney, która bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd pop ostatnich dekad. Niestety od kilkunastu lat twórczość piosenkarki schodzi na drugi plan, a w mediach pojawiają się głównie informacje o problemach osobistych Britney Spears. W ostatnich miesiącach prasa relacjonuje przede wszystkim walkę artystki o uwolnienie spod kurateli ojca, Jamiego Spearsa, który sprawuje kontrolę nad życiem 39-letniej gwiazdy już od 13 lat.

Wszystkim tym rodzinnym dramatom przez lata przyglądała się młodsza siostra Britney Spears, Jamie Lynn. Ona również próbowała zrobić karierę, ale niewiele z tego wyszło. Jamie Lynn zaszła w ciążę w wieku 16 lat - jak łatwo się domyślić, wczesne macierzyństwo przekreśliło plany podboju show-biznesu.

Teraz jednak oczy całego świata zwracają się właśnie ku Jamie Lynn Spears, bo młodsza siostra Britney niespodziewanie ogłosiła, że wydaje swoje wspomnienia!

Czy Jamie Lynn Spears opowie w swoich pamiętnikach o ubezwłasnowolnieniu swojej starszej siostry i o jej problemach psychicznych?

Wątków rodzinnych z pewnością nie zabraknie, ale według pierwszych zapowiedzi Jamie Lynn skupi się raczej na swoim życiu. Jednym z poruszonych tematów ma być na przykład słynny wypadek jej córki na quadzie. 

Podzieli się nigdy wcześniej nie publikowanymi historiami, które są czasem zabawne, inspirujące, a czasem pokręcone i nieprzyjemne

- czytamy w zapowiedzi wspomnień młodszej siostry Britney Spears. Pamiętniki Jamie Lynn Spears mają pokazać "niepudrowaną" historię o byciu nastoletnią gwiazdą, nastoletnią mamą, o życiu w blaskach fleszy i cieniu znanej siostry.

Zapowiada się ciekawie!

Jak dobrze znasz Britney Spears?

Pytanie 1 z 9
Jak Britney zaczynała karierę?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021