Simon Cowell ma SZCZĘŚCIE, że nie jest sparaliżowany! Jego operacja trwała 6 GODZIN!

2020-08-10 18:43 nk
Simon Cowell
Autor: Invision/Invision/East News

Simon Cowell uległ w weekend poważnemu wypadkowi na rowerze elektrycznym. Słynny juror i twórca One Direction ma złamany kręgosłup. 60-letni celebryta ma za sobą 6-godzinną operację. Czy wróci do pełnej sprawności? Po upadku Cowell był ponoć w "kompletnej AGONII"!

60-letni Simon Cowell uległ w weekend wypadkowi podczas testowania swojego nowego roweru elektrycznego we własnym ogrodzie. Przedstawiciel jurora X-Factora wyjawił mediom, że ten doznał urazu kręgosłupa. Wszystko wskazuje na to, że twórcę kultowego boysbandu One Direction czeka długie i skomplikowane leczenie oraz rehabilitacja.

Simon Cowell mógł skończyć na wózku inwalidzkim!

Simon Cowell po wypadku błyskawicznie trafił na stół operacyjny. Po wszystkim juror X-Factora podziękował lekarzom za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Im więcej szczegółów wypadku Simona Cowella poznajemy, tym bardziej dochodzimy do wniosku, że celebryta miał mnóstwo szczęścia! Jak zdradzają świadkowie, cytowani przez amerykańskie media, o mały włos twórca One Direction zostałby kaleką!

Lekarze powiedzieli ponoć dziewczynie Cowella, że mężczyzna cudem uniknął przerwania rdzenia kręgowego.

On wykonał skręt w swoim ogrodzie, zmienił bieg, a potem rower zakręcił bączka i wyrzucił go z siedzenia... Simon był w kompletnej agonii i został na noszach zabrany do ambulansu, a nim do szpitala. Przyjaciele na miejscu szybko sprawdzili, czy może ruszać palcami u rąk i nóg - mógł być sparaliżowany. Kiedy spadł z roweru, wylądował płasko na plecach, przez co złamał kręgosłup w kilku miejscach.

- mówi informator, cytowany przez serwis PageSix.

Simon Cowell ma obecnie metalowe pręty w kilku miejscach kręgosłupa. Obecnie juror America's Got Talent odpoczywa po operacji i przez większość czasu śpi. Jego stan poprawia się, jednak początkowo sytuacja nie wyglądała dobrze.

Był w szoku i w ogromnym bólu. Lauren pojechała z nim do szpitala i pozwolono jej krótko się z nim zobaczyć. On ma się OK, biorąc pod uwagę okoliczności.

- dodaje cytowane źródło.

Simon Cowell
Autor: Invision/Invision/East News
Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE