Siatkówka 2014: ZŁOTY MEDAL dla Polski! Tak się cieszą MISTRZOWIE ŚWIATA! [zdjęcia]

2014-09-22 10:53

Złoty medal Mistrzostw Świata w Siatkówce 2014 ma Polska! Zobaczcie zdjęcia z wręczenia złotego medalu reprezentacji Polski!

Siatkówka 2014: Mariusz Wlazły odchodzi z reprezentacji! SAY WHAAAAT?

POLSKAMISTRZEMŚWIATAWSIATKÓWCE2014! Po wygranym meczu Polska Brazylia nastąpiło wręczenie nagród poszczególnym zawodnikom, a także drużynom. Reprezentacja Polski stanęła na najwyższym stopniu podium i odebrała złoty medal Mistrzostw Świata w Siatkówce 2014!

Zobaczcie zdjęcia! Tak cieszą się Polacy - Mistrzowie Świata 2014!! :D

Siatkówka 2014: Mariusz Wlazły MVP! KOCHAMY CIĘ, MARIUSZ! <3

Mecz Polska Brazylia dostarczył kibicom niesamowitych emocji! Do końca nie było wiadomo, czy nie skończy się tie-breakiem. Po pierwszym przegranym secie Polska prawie straciła drugą rundę spotkania. Ostatecznie jednak drugi, trzeci i czwarty set meczu Polska Brazylia wygrali nasi! Wiedzą chłopaki, jak podnieść ciśnienie w narodzie! ;)

FINAŁ POLSKA BRAZYLIA: wynik 3:1!!! Polska MISTRZEM ŚWIATA!

Po meczu Polska Brazylia zostali nagrodzeni najlepsi zawodnicy MŚ w Siatkówce 2014. Mariusz Wlazły otrzymał aż dwie nagrody!

Nagrodzeni zawodnicy Mistrzostw Świata Polska 2014:

Najlepszy Przyjmujący Pierwszy: Ricardo Lucarelli (Brazylia)

Najlepszy Przyjmujący Drugi: Endres Murilo (Brazylia)

Najlepszy Blokujący Pierwszy: Marcus Bohme (Niemcy)

Najlepszy Blokujący Drugi: Karol Kłos (Polska)

Najlepszy Libero: Jenia Grebennikow (Niemcy)

Najlepszy Rozgrywający: Lucas Kampa (Niemcy)

Najlepszy Atakujący: Mariusz Wlazły (Polska)

Najbardziej Wartościowy Zawodnik (MVP): Mariusz Wlazły (Polska)

WELOVEYOU, MARIUSZ!! :)

SIATKÓWKA 2014: Finał POLSKA BRAZYLIA w odkodowanej tv!

Reprezentacja Polski pokonała Brazylię w finale MŚ w Siatkówce 2014! Mecz Polska Brazylia zakończył wynik 3:1 dla Polski! Polska zdobyła mistrzostwo świata po 40 latach! Ostatni raz reprezentacja Polski zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Świata w Siatkówce Mężczyzn w 1974 roku w Meksyku!

Siatkówka, Polska Niemcy: Wynik meczu 3:1 dla POLAKÓW! WYGRALIŚMY!