Doda

i

Autor: WBF

Siatkarz reprezentacji Polski chce iść na randkę z Dodą?! Odpowiedziała mu w swoim stylu

2022-09-22 16:00

Program Dody 12 kroków do miłości cieszy się bardzo dużą popularnością nawet wśród fanów sportu. Ostatnio na jego temat wypowiedział się popularny siatkarz Tomasz Fornal. W jednym z wywiadów zażartował, że może powinien udać się na randkę z piosenkarką. Ta odpowiedziała mu w typowy dla siebie sposób.

O randce z Dodą marzy wielu mężczyzn. Widać to chociażby po zainteresowaniu programem 12 kroków do miłości, dzięki któremu widzowie mogą poznać artystkę z zupełnie innej strony. Formuła reality-show polega na umawianiu piosenkarki z zupełnie obcymi mężczyznami i wspólnym analizowaniu jej zachowań w gabinecie psychologa Leszka Mellibrudy. Ostatnio cieszący się popularnością wśród widzów Polsatu format stał się jednym z tematów rozmowy dziennikarza Pawła Pyziaka z członkiem reprezentacji Polski w siatkówce Tomaszem Fornalem. Siatkarz, który jakiś czas temu wyznał, że jest singlem, zażartował, iż może sam powinien rozważyć zgłoszenie się do programu Dody. Jego wypowiedź dotarła do znanej z ciętego języka piosenkarki, która odpowiedziała mu w typowy dla siebie sposób.

Doda - nowa płyta to więcej niż spełnienie marzeń! Fani nie byli na to przygotowani

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Doda odpowiada Fornalowi

Czy Tomasz Fornal miałby szansę u Dody? Piosenkarka odpowiedziała na zaczepkę siatkarza w rozmowie z dziennikarzem RMF FM. Gwiazda zasugerowała, że sportowiec może być dla niej nieco za młody, jednak nie miałaby nic przeciwko, gdyby osobiście zaprosił ją na mecz.

Jak gdzieś tam znajdzie jakąś odwagę cywilną, to niech mnie zaprasza osobiście na mecze, a nie przez sieć. Siecią to można, wiesz... łowić złote rybki, a nie królową - odpowiedziała.

Myślicie, że Tomek się odważy i odezwie do Dody?

Sonda
Oglądasz show "Doda. 12 kroków do miłości"?