Shawn Mendes

i

Autor: VAEM, CAMA/Backgrid/East News

Tak naprawdę wygląda teraz Shawn Mendes. Nowa fryzura sprawia problemy?

2021-02-25 9:43

Fani Shawna Mendesa przyzwyczaili się w ostatnich miesiącach do jego dłuższych włosów. Gdy wybuchła pandemia, piosenkarz - jak wszyscy - miał problemy z dostępem do fryzjera, więc zapuścił włosy. ukazując tym samym swoje urocze loczki. Ostatnio nieco skrócił fryzurę, jednak włosy nie do końca układają się tak, jak powinny!

Shawn Mendes ma za sobą być może najdziwniejszy rok w życiu. Gwiazdor, przyzwyczajony od 15. roku życia do intensywnego podróżowania i koncertów na całym świecie, ostatnie niemal 12 miesięcy spędził w Miami w domu Camili Cabello. Wszystko oczywiście z powodu pandemii koronawirusa, która uniemożliwia muzykom kontynuowania większości z ich dotychczasowych aktywności.

Shawn Mendes, początkowo załamany takim stanem rzeczy, po jakimś czasie zrozumiał, że ta przymusowa przerwa w zasadzie dobrze mu zrobiła. Gwiazdor, który dotąd żył właściwie w hotelach, w końcu może odpocząć i skupić się na tym co ważne poza pracą.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
Sonda
W której wersji Shawn Mendes podoba Wam sie bardziej?

Nowa fryzura Shawna Mendesa

Pobyt w domu ma też swoje skutki uboczne chociażby... na głowie muzyka. Shawn Mendes przez ostatnie miesiące pokazywał się z bujną, lokowaną czupryną. Swoje dłuższe włosy bez problemu wiązał już w kitkę i najwyraźniej nie do końca dobrze się w nich czuł. Ostatnio piosenkarz pochwalił się wizytą u fryzjera, a teraz paparazzi po raz pierwszy przyłapali go w naturalnych okolicznościach z jego nową fryzurą.

Shawn Mendes

i

Autor: VAEM, CAMA/Backgrid/East News

Na fotkach widać, że przyzwyczajone do przedziałka włosy jeszcze nie do końca przyzwyczaiły się do nowego uczesania. Choć gwiazdor próbuje zaczesywać je na środku, wciąż nieco rozchodzą się na boki. Trzeba jednak przyznać, że w niczym to nie przeszkadza! Shawn z przedziałkiem wygląda równie świetnie.

Shawn Mendes

i

Autor: VAEM, CAMA/Backgrid/East News