Shawn Mendes znów zbiera pochwały! Ten gwiazdor mówi wręcz, że go kocha

2021-02-24 14:33 kp
Shawn Mendes
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Są takie gwiazdy showbiznesu, które wzbudzają pozytywne emocje u każdego, kto miał okazję je poznać. Tak jest chociażby w przypadku Harry'ego Stylesa, ale również Shawna Mendesa - panowie są uwielbiani przez nie tylko przez fanów, ale również przez koleżanki i kolegów z branży. Tym razem słowa pochwały trafiły do Shawna!

Shawn Mendes ma powody do zadowolenia, bo plotki o jego wspaniałym charakterze po raz kolejny się potwierdzają! Muzyk wzbudza ogromną sympatię, a każdy, kto spotyka go na swojej drodze, chwali jego przyjazne nastawienie i kulturę osobistą. Tym razem ciepłe słowa trafiły do gwiazdora ze strony jego starszego kolegi z branży, Johna Mayera.

Shawn Mendes i John Mayer znają się i lubią już od dawna. Mimo dużej różnicy wieku - Shawn ma 22, a John 43 lata - muzycy znaleźli wspólny język i cieszą się na każde spotkanie.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

John Mayer chwali Shawna Mendesa

Czasami przychodzi i jest tylko ograniczona liczba studiów w Los Angeles, ponieważ studia jest ich w pewnym sensie coraz mniej, biorąc pod uwagę zapotrzebowanie na większość artystów. Więc my, mam na myśli, za każdym razem, gdy go widzę, po prostu, to prezent, kiedy wszechświat łączy nas w pary na jeden dzień.

- powiedział John Mayer wzniośle o koledze.

To jednak nie wszystko.

Po prostu zrobię wszystko dla tego dzieciaka. Kocham go. On jest taki czysty. Jest taki czysty. Jest artystą bez traumy. A większość artystów rodzi się z jakiejś katalitycznej rzeczy, której częścią jest trauma. Dużo piszemy. Ma tak wspaniałe gusta i opinie na temat rzeczy, że tak naprawdę oboje patrzymy na siebie. Wiesz, to nie jest tego rodzaju sprawa jak Obi-Wan i Luke. Chodzi mi o to, że wysyłam mu swoje rzeczy, a on daje mi naprawdę dobrą perspektywę. To znaczy, właśnie rozmawiałem z nim o okładce mojego albumu, wiesz? Mówię: "Nie wiem, czy powinienem wstawić siebie na okładkę albumu", a on odpowiada: "Świat chce płyty z tobą na okładce. Przekonał mnie, żebym umieścił swoje zdjęcie na okładce następnej płyty.

- opowiedział muzyk.

Czyżby Camila Cabello była największą szczęściarą na świecie?

NAJNOWSZE