Shawn Mendes w obstawie ochroniarzy jedzie na koncert [ZDJĘCIA]

2019-08-12 9:49

Shawn Mendes stał się w ostatnich miesiącach jednym z największych, młodych gwiazdorów na świecie. Jego poprzednia płyta zachwyciła fanów, a romans z Camilą Cabello sprawił, że Shawn znalazł się na ustach wszystkich i regularnie gości w mediach plotkarskich. Tym razem paparazzi przyłapali jak zawsze uśmiechniętego muzyka w drodze na kolejny koncert.

Shawn Mendes świetnie odnajduje się w nowej rzeczywistości, w której paparazzi podążają za każdym jego krokiem. Jeszcze w ubiegłym roku wokalista - choć uwielbiany przez fanów na całym świecie - prowadził życie raczej mało interesujące dla serwisów plotkarskich i sprawiał wrażenie jednego z najgrzeczniejszych gwiazdorów show biznesu.

Wszystko zmieniło się, gdy tuż po premierze gorącego singla Senorita okazało się, że Shawna Mendesa i Camilę Cabello łączy znacznie więcej niż koleżeństwo. Muzycy, którzy od lat się przyjaźnili, nagrali bardzo intymny teledysk i zaczęli pokazywać się razem. Już po kilku dniach w mediach pojawiły się pierwsze zdjęcia ich pocałunków i przytulanek, zrobione przez paparazzich.

Shawn Mendes w obstawie ochroniarzy - zdjęcia

Od tamtego momentu paparazzi śledzą każdy krok Shawna Mendesa. Młodego wokalisty wyraźnie nie irytuje jeszcze wianuszek reporterów za nim podążających, bo z uśmiechem pozuje do ich zdjęć. Ostatnio paparazzi śledzili Shawna w Nowym Jorku, tuż przed jego wyjazdem na koncert w New Jersey. Muzyka przyłapano najpierw na joggingu w obstawie ochroniarzy, a później - już odpowiednio wystylizowanego - w drodze na występ.

W której wersji go wolicie? Zobaczcie zdjęcia!

>> Billie Eilish totalnie olała Shawna Mendesa. Do teraz nie odpowiedziała na jego wiadomość!

Zobacz też:

NAJNOWSZE