Shawn Mendes pozuje w bokserkach Calvina Kleina! Jest totalnie HOT!

2019-02-17 11:41
Shawn Mendes w bokserkach
Autor: instagram.com

Shawn Mendes został kolejną gwiazdą kampanii bokserek Calvina Kleina! 20-letni piosenkarz jeszcze nigdy dotąd nie pokazał się z tak seksownej strony i już teraz nie ma wątpliwości, że ta kampania będzie prawdziwym hitem. Wiele fanek będzie miało zapewne teraz dylemat - czy jest seksowniejszy niż Justin Bieber, który wystąpił dla CK kilka lat temu?

Shawn Mendes już oficjalnie zmienił się z idola nastolatek w symbol seksu. 20-letni muzyk został gwiazdą najnowszej kampanii reklamowej słynnych bokserek Calvina Kleina. Pierwsze zdjęcia już znalazły się na jego Instagramie i nie ma najmniejszych wątpliwości, że jego fanki oszaleją na punkcie tych fotek.

Występując w reklamie Calvina Kleina Shawn Mendes dołączył do takich sław jak David Beckham, Justin Bieber, Kate Moss czy Kendall Jenner, które przed nim reklamowały słynną bieliznę.

HOT TEMAT
Zayn Malik i Liam Payne

Autor: David Fisher/REX/EAST NEWS

Zayn Malik nienawidzi Liama Payne? To przez niego nie przyszedł na imprezę BAFTA

Shawn Mendes w bokserkach Calvina Kleina

Shawn Mendes pokazał na swoim Instagramie dwa pierwsze zdjęcia w bokserkach Calvina Kleina, które zapowiadają całą kampanię z jego udziałem. Na jednej z fotek muzyk pozuje w białej bieliźnie, oparty o kuchenny blat, a na drugim - w czarnych bokserkach - seksownie leży na fotelu.

Dla części fanów Shawna Mendesa może być to szok - dotąd nie mieliśmy okazji podziwiać go w tak seksownym wydaniu. Zobaczcie zdjęcia Shawna Mendesa w reklamie Calvina Kleina. Bardziej seksowny niż Justin Bieber?

NAJNOWSZE