Shawn Mendes podziękował polskim fanom. Zamieścił specjalny film [VIDEO]

2019-04-03 13:59
Shawn Mendes w Krakowie
Autor: instagram.com

Polscy fani Shawna Mendesa robili co mogli, by muzyk jak najlepiej zapamiętał występ w naszym kraju. 2 kwietnia piosenkarz po raz pierwszy w karierze wystąpił w Polsce, Fani usłyszeli jego największe przeboje z poprzednich płyt i oczywiście kawałki z ostatniego krążka z ubiegłego roku. Tuż po zakończeniu koncertu w Krakowie Shawn Mendes zamieścił na Instagramie specjalny wpis.

Przed fanami Shawna Mendesa wiele miesięcy wspominania jego koncertu w Krakowie. 2 kwietnia muzyk po raz pierwszy wystąpił w naszym kraju, doprowadzając tym do euforii tysiące swoich wielbicieli. Fani - a zwłaszcza fanki Shawna Mendesa - od tygodni przygotowywali się do show, opracowując m.in. niespodzianki od publiczności.

Shawn Mendes odwdzięczył się za ich sympatię z nawiązką. Piosenkarz wykonał na scenie swoje największe hity, nawiązał świetny kontakt z publicznością i pokazał się z polską flagą.

>> Shawn Mendes w Krakowie: zdjęcia i filmy obiegły sieć! Shawn wystąpił z polską flagą

HOT TEMAT
Shawn Mendes w Krakowie

Autor: twitter.com

Angelika Mucha spotkała Shawna Mendesa w Krakowie! "Oj, chyba zamknąłem oczy!"

Shawn Mendes w Krakowie - muzyk dziękuje fanom

Poza podziękowaniami po polsku, które Shawn Mendes wygłosił w Krakowie, muzyk już po koncercie zamieścił na Instagramie zwyczajowy wpis, w którym zwrócił się do fanów z miasta, w którym wystąpił. Po koncercie w Krakowie Shawn Mendes pokazał jednak nie tylko zdjęcie, ale niezwykły film, na którym szaleje z polską flagą! To chyba dla jego fanów najlepszy dowód na to, że koncert w Polsce był niezwykłym przeżyciem nie tylko dla nich.

Zobaczcie, jak Shawn Mendes dziękuje fanom z Polski!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Thank you Kraków ! 💙🌸 Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)
NAJNOWSZE