Shawn Mendes i Camila Cabello zrobili sobie PRZERWĘ?! „Potrzebują pobyć osobno”

2020-08-14 14:00 AM
Shawn Mendes i Camila Cabello
Autor: Invision/Invision/East News

Shawn Mendes i Camila Cabello zmagają się z kryzysem. Takie informacje od pewnego czasu napływają zza oceanu. Para ograniczyła wspólną aktywność w mediach społecznościowych i coraz rzadziej są razem widywani. Teraz pojawiają się kolejne doniesienia. Tym razem niektóre źródła są pewne: Shawn i Camila zrobili sobie przerwę!

To nie będzie dobra wiadomość dla fanów najgorętszej pary ubiegłego roku. Shawn Mendes i Camila Cabello byli wzorem dla milionów. Piękni i utalentowani przyciągali uwagę ludzi z całego świata. Wielu im kibicowało, a kiedy nastał czas pandemii i zapanowała ogólnoświatowa kwarantanna, oboje zaszyli się w domach i podobno wspólnie czekali na lepsze czasy. Niestety od pewnego czasu, media huczą od plotek na temat kryzysu pary.

SHAWN MENDES I CAMILA CABELLO PRZECHODZĄ KRYZYS? TO PRZEZ WSPÓLNĄ KWARANTANNĘ?

To jednak nie zadziałało na ich korzyść. Być może to właśnie zbyt duża ilość wspólnie spędzonego czasu sprawiła, że para musi od siebie odpocząć i zrobić sobie przerwę. Przynajmniej tego zdania są niektóre zagraniczne źródła. Podczas izolacji para miała przebywać w domu Cabello.

Pierwotnie plan był taki, że Camila wróci z nim do Los Angeles. Ale zdecydowali, że muszą zrobić sobie przerwę. Pomimo intensywnej kariery spędzili razem większość ostatniego roku. Byli zakochani i byli najlepszymi przyjaciółmi i nadal są. Nadal rozmawiają i kochają się. Naprawdę nic nie poszło między nimi źle, po prostu zdali sobie sprawę, że potrzebują pobyć osobno. Oboje pracują nad nowymi albumami, potrzebują też trochę miejsca aby się rozwijać.

 – poinformowało źródło.

Jeśli wierzyć w to, co sugerują media to prawdopodobnie jest to przejściowe, bo zarówno na Instagramie Mendesa jak i Cabello wciąż widnieją ich wspólne fotki. Para spotyka się ze sobą od zeszłego roku.

Kibicujecie im? 😊

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE