Shawn Mendes, Camila Cabello, jej mama i Tarzan u weterynarza [ZDJĘCIA] Już po kastracji?

2021-04-30 12:43 kp

Pies Shawna Mendesa i Camili Cabello mógł liczyć podczas ostatniej wizyty u weterynarza na "obstawę" całej rodzinki! Z Tarzanem do specjalisty wybrali się nie tylko Shawn i Camila, ale również jej mama, Sinuhe Estrabao. Psiak opuścił gabinet z kołnierzem ochronnym. Czyżby przyszedł czas na kastrację? Zobaczcie zdjęcia całej czwórki!

Od miesięcy Shawnowi Mendesowi i Camili Cabello podczas spacerów towarzyszy im nowy pupil, golden retreiver o imieniu Tarzan. Para adoptowała czworonoga w listopadzie i od tamtego momentu wciąż nie może wyjść z podziwu nad jego przyjaznym usposobieniem. Muzycy postanowili podzielić się nim ze światem i założyli mu nawet własny profil na Instagramie.

Teraz Shawn Mendes i Camila Cabello towarzyszyli Tarzanowi podczas wizyty u weterynarza. Co więcej - z całą trójką do miasta wybrała się nawet mama wokalistki! Wygląda więc na to, że sprawa była poważna, skoro psiak mógł liczyć na tak liczne towarzystwo. Czyżby przyszedł czas na kastrację?

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Tarzan z rodziną u weterynarza

Jak możemy zobaczyć na zdjęciach zrobionych przez paparazzich, Shawn Mendes z psem wybrali się do weterynarza, a Camila Cabello z mamą czekały na nich i załatwiały swoje sprawy. Po wizycie Tarzan pojawił się z kołnierzem ochronnym, zatem można przypuszczać, że wykonywano mu zabieg. Czyżby kastracja?

Na zdjęciach mamy też rzadką okazję zobaczenia mamy Camili Cabello. I choć Sinuhe Estrabao ma na twarzy maseczkę, widać już, po kim Camila odziedziczyła styl ubierania się. Wyglądają niemal jak siostry! Zobaczcie zdjęcia:

NAJNOWSZE