Shawn Mendes i Camila Cabello na NOWYM filmie zza kulis klipu Senorita! Jest UROCZY!

2019-08-17 19:00
Shawn Mendes, Camila Cabello
Autor: Youtube/ Shawn Mendes

Shawn Mendes i Camila Cabello wiedzą, że ich związek nie jest interesujący wyłącznie dla nich samych - newsów na ich temat wyczekują codziennie fani z całego świata! Muzycy - czego nie można im wyrzucać - umiejętnie podgrzewają więc atmosferę wokół swojego singla i prezentują nowe nagrania zza kulis piosenki Senorita. Zobaczcie video!

Shawn Mendes i Camila Cabello mają okazję już na zawsze zapamiętać wspólną pracę nad klipem Senorita. Muzycy, którzy już w 2015 roku nagrali wspólny numer I Know What You Did Last Summer, dali z siebie przy nowej piosence tak wiele, że... zakochali się w sobie na zabój! Gdy teledysk trafił do sieci, fani nie mieli wątpliwości, że między tym dwojgiem jest ogromna chemia. Już kilka dni później po raz pierwszy pokazali się razem na ulicy.

Od tamtego czasu paparazzi już kilka razy przyłapali młodych muzyków w romantycznych uściskach. Teraz oni sami pokazali film, który będzie prawdziwą gratką dla ich fanów!

Film zza kulis teledysku Senorita

Na profil Shawna Mendesa na Youtubie trafił wyjątkowy film, na którym widzimy wspólną pracę muzyka z Camilą Cabello nad teledyskiem Senorita. Niektóre ze scen już widzieliśmy - tę, w której Shawn przypadkowo rzucił Camilą o podłogę, ona sama pokazywała już na swoim Instagramie.

Tym razem mamy jednak pełne trzy minuty ich uśmiechów, uścisków i tańca. Jak słusznie zauważył jeden z fanów, mamy tu znacznie więcej flirtowania niż prób ;) To trzeba obejrzeć!

NAJNOWSZE