Camila Cabello i Shawn Mendes

i

Autor: Rex Features/East News

Shawn Mendes wychodzi, a Camila Cabello... PUSZCZA BĄKA! Mają dystans

2021-07-29 10:01

Shawn Mendes i Camila Cabello już wiele razy pokazywali, że mają do siebie duży dystans i czują się w swoim towarzystwie bardzo swobodnie. Muzycy są razem od ponad dwóch lat, jednak ich przyjaźń trwa znacznie dłużej - nic więc dziwnego, że znają się jak łyse konie. Wciąż są jednak kwestie, które wolą ukrywać przed drugą połówką... też tak macie? Zobaczcie zabawne video!

Shawn Mendes i Camila Cabello w czasie pandemii prowadzą zupełnie inne życie niż jeszcze na początku 2020 roku. Muzycy przez lata większość czasu spędzali w rozjazdach, koncertując na całym świecie, spotykając się z fanami i biorąc udział w kolejnych projektach. Koronawirus wszystko zmienił - Shawn i Camila są obecnie niemal nierozłączni.

I choć oboje tęsknią za intensywnym trybem życia, nie ma wątpliwości, że ten czas dla dwojga jest dla nich bardzo cenny. Wokaliści wspierali się przy tworzeniu nowej muzyki, ale i nauczyli się spędzać razem czas w całkowicie zwyczajny sposób, we własnym domu i w okolicy. Nie opuszcza ich przy tym dobry humor.

ta pierwsza faza randkowania, kiedy nie możesz pierdnąć, zrobić kupy ani być człowiekiem

- napisała Camila pod filmikiem.

Trudno tu o komentarz. Zobaczcie sami!

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Podobają Wam się takie zabawy Camili Cabello i Shawna Mendesa?

Camila Cabello w krępującej sytuacji

Shawn Mendes i Camila Cabello chętnie nagrywają ostatnio wspólne filmiki na Tik Toka i nie brakuje im przy tym pomysłów. Ten najnowszy rozbawił Camilę tak bardzo, że gwiazda pochwaliła się nim nawet na Instagramie. O czym jest? O... puszczaniu bąków!