Shannen Doherty boi się koronawirusa! Jest w grupie największego zagrożenia!

2020-03-13 11:57 nk
Shannen Doherty
Autor: @ParisaMichelle / SplashNews.com/East News

Shannen Doherty jest w czwartym stadium raka piersi. Aktorka zdradziła na początku lutego 2020, że od roku boryka się z nawrotem ciężkiej choroby. Ostatnio jednak gwiazda podzieliła się znacznie bardziej optymistycznymi newsami, a teraz udowodniła, że nie opuszcza jej także poczucie humoru - i to w czasie ogromnego zagrożenia dla jej życia!

Shannen Doherty przez kilka lat walczyła z nowotworem. Kiedy aktorka w końcu poinformowała, że udało jej się tę walkę wygrać, fani odetchnęli z ulgą. Przez dłuższy czas wszystko zdawało się być OK, a sama gwiazda Bevetly Hills 90210 sprawiała wrażenie zdrowej i szczęśliwej.

Niestety, na początku lutego Shannen Doherty zdradziła swoją wielką tajemnicę - od roku ponownie walczy z rakiem - jest w 4. stadium raka.

Shannen Doherty bpi się koronawirusa

Na szczęście po miażdżącym newsie o nawrocie choroby Shannen Doherty podzieliła się z fanami także informacją o coraz lepszym samopoczuciu - i fizycznym, i psychicznym.

To polepszające się samopoczucie aktorki zdaje się potwierdzać jej najnowszy post na Instagramie.

Gwiazda, która z racji swojej choroby ma znacznie obniżona odporność, jest szczególnie narażona na zakażenie koronawirusem. Choroba covid-19 z dużym prawdopodobieństwem oznaczałaby dla gwiazdy wyrok śmierci.

Mimo obawy przed koronawirusem w dobie rozprzestrzeniającej się szybko pandemii, Shannen Doherty nie opuszcza poczucie humoru! Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać Chinkę w pojeździe komunikacji publicznej, owiniętą w folę, w gumowych rękawiczkach i z baniakiem po wodzie źródlanej na twarzy.

Kradnę ten look na następny miesiąc. Na razie.

- napisała Shannen Doherty, nawiązując do konieczności zabezpieczenia się przed kontaktem z koronawirusem.

Mamy nadzieję, że tak dobry nastrój w tak niepewnych czasach nie opuszcza gwiazdy przez cały czas!

52440 Sara Boruc uważa, że ma koronawirusa. Objawy się zgadzają!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE