Shakira

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER Shakira nie czuje się najlepiej po zdradach wieloletniego partnera

Shakira walczy z atakami paniki. Nie radzi sobie ze zdradami partnera

2022-06-08 10:57

Shakira próbuje dojść do siebie po rozstaniu z mężem, który wyprowadził się z domu po tym jak okazało się, że zdradza ją z 20 letnią studentką. Siostra piosenkarki zdradziła w jakim stanie jest Shakira.

Związek Shakiry i Gerarga Pique przeszedł już do historii. Prasa donosi, że piłkarz wyprowadził się z rodzinnego domu, po tym jak Shakira przyłapała go na zdradzie z młodszą kobietą. Piosenkarka bardzo przeżywa rozstanie i próbuje poradzić sobie z atakami paniki, wywołanymi przez stres.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Shakira i Pique się rozstali?! Piłkarz miał zdradzić słynną piosenkarkę

Shakira wydała oświadczenie w strawie rozstania

Dziennik „El Periódico” podał do wiadomości, że Shakira jest w ciężkim stanie psychicznym. Ból jaki zadał jej wieloletni partner nie jest łatwy do zniesienia, a artystka mierzy się atakami paniki, o czym poinformowała jej siostra Lucy Mebarak. Shakira wydała również oświadczenie.

Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy. W trosce o dobro naszych dzieci, które są dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie prywatności. Dziękujemy za wyrozumiałość” – możemy przeczytać w oświadczeniu, które przygotowała agencja prasowa reprezentująca piosenkarkę.

Para była razem 12 lat. Doczekali się dwóch synów, którzy obecnie mają 9 i 7 lat. Jak donosi portal „elEconomista”, para będzie walczyła o dzieci w sądzie. Wiadomo również, że do tej pory Shakira mieszkała w Hiszpanii wyłącznie ze względów na pracę partnera. Bardzo możliwe, że po rozstaniu zdecyduje się na przeprowadzkę, a wtedy kontakt ojca z dziećmi może być utrudniony.

W momencie kiedy Shakira przeżywa zdradę, Gerard odwiedza nocne kluby w Barcelonie. Nie wiadomo czy zapija smutki, czy korzysta z wolności.

Sonda
Myślisz, że Shakira i Gerard Pique jeszcze się zejdą?
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Marta Gałuszewska jako Shakira!