Selena Gomez z ważnym przesłaniem dla tegorocznych absolwentów! "Ciężko pracowaliście"

2020-05-17 13:01 kp
Selena Gomez
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Uczniowie amerykańskich college'ów kończą naukę i żegnają się ze szkołą. W wielu miejscach nie wygląda to tak, jak lata wcześniej - placówki są zamknięte z powodu pandemii koronawirusa, a studenci nie mają okazji pożegnania się z przyjaciółmi i profesorami. Właśnie do nich swoje słowa skierowała Selena Gomez.

Selena Gomez, jak inne amerykańskie gwiazdy i obywatele, od tygodni izoluje się w swoim domu czekając, aż pandemia koronawirusa minie. Wokalistka musiała zawiesić swoje aktywności i odwołać występy, a jedynym sposobem na kontakt z fanami pozostały dla niej social media. Wokalistka nie zapomina jednak o swoich wielbicielach i ważnych dla nich wydarzeniach.

Swoją przygodę z nauką kończą właśnie studenci college'u. Pandemia koronawirusa sprawiła, że pożegnanie ze szkołą nie wygląda w tym roku tak, jak mogliby sobie wyobrazić. I do nich właśnie skierowała swoje słowa Selena Gomez. Gwiazda postanowiła dodać im otuchy, pewności siebie i chęci do dalszej pracy.

Selena Gomez pisze do absolwentów

Kiedy ludzie pytają mnie, co bym powiedziała młodszemu ja, zawsze mówiłam: „Idź i zrób to”. Wszyscy pracowaliście niesamowicie ciężko, aby dojść do tego punktu i wiem, że nie tak dokładnie wyobrażaliście sobie ukończenie szkoły. Chcę powiedzieć, że możecie nie wiedzieć, co zrobić z resztą życia. To podróż w celu znalezienia swojego kierunku lub pasji, więc nie frustrujcie się błędami i niepowodzeniami, jakie przytrafiają się nam wszystkim. Jak powiedziała niesamowita Oprah, nie stajesz się tym, kim nie chcesz, stajesz się tym, w kogo wierzysz. Myślę, że to naprawdę pokazuje, że jeśli nie wierzysz w siebie, nie oczekuj, że inni uwierzą w twoje umiejętności.

- czytamy.

Na końcu Sel wspomniała o obecnej sytuacji na świecie, niekomfortowej dla wszystkich.

Jak wszyscy inni, w tym czasie czuję się niespokojna i przeżywam różne emocje. Z tego powodu uważam, że ważne jest, aby być na bieżąco i otrzymywać najnowsze informacje, ale także robić sobie przerwy, ponieważ może to być przytłaczające.

- przyznała.

NAJNOWSZE