Selena Gomez wyprawiła przyjaciółce urodziny! Jej złoty garnitur to hit

2019-10-15 16:01 kp
Selena Gomez
Autor: Rex Features/East News

Selena Gomez odnalazła w sobie nową pasję - do wyprawiania przyjęć. Jak dotąd wokalistka specjalizuje się w imprezach dla przyjaciół, choć kto wie - może w przyszłości zajmie się tym profesjonalnie? Efekty jej pracy są świetne, a solenizanci w siódmym niebie. Jak jej przyjaciółka, której Sel wyprawiła urodziny.

Po rozstaniu z Justinem Bieberem Selena Gomez postawiła na znacznie trwalsze relacje niż te z facetami - te z przyjaciółmi. Gwiazda ma grupę zaufanych przyjaciółek, na których może liczyć w każdej chwili i z którymi z przyjemnością spędza wolny czas. Dziewczyny jeżdżą razem na wakacje, imprezują i leżą przed telewizorem.

Jak to w każdej grupie przyjaciółek bywa, każda z członkiń "specjalizuje się" w czymś innym. Już od dawna działką Seleny Gomez jest... urządzanie przyjęć! Tym razem Sel wyprawiła urodziny dla jednej ze swoich kumpel.

Selena Gomez na złoto

Connar Franklin pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z imprezy, jaką z okazji jej 22. urządziła Selena Gomez. Nie zabrakło karaoke, wielkiego ciastka z wróżbą i oczywiście tortu. Goście bawili się na całego, co możemy zobaczyć na filmikach, które trafiły do sieci:

Sama solenizantka podziękowała Selenie Gomez w osobnym poście. Na zdjęciu widzimy pozujące razem przyjaciółki i trudno nie zauważyć Sel, która błyszczała w oryginalnym, złotym garniturze!

Dziękuję Ci Seleno za zebranie moich ulubionych osób i zorganizowanie najlepszej imprezy! Tak kocham moich przyjaciół i wchodzę w 22. rok życia z najlepszymi ludźmi u mojego boku!

- napisała Connar Franklin.

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE